Do góry

Dlaczego tyle z Edynburga

Temat zamknięty
Paweł
13
Paweł 13
28.05.2006, 14:26

Dlaczego w Ogłoszeniach jest tyle ofert z Edynburga a z Glasgow tak mało. Moje pytanie jest brzmi czy tam jest łatwiej znaleźć pracę czy poprostu tak jest??

Będę wdzięczny za rozsądną odpowiedź

Profil nieaktywny
Uzytkownik
#128.05.2006, 17:22

a gdzie przegladasz te oferty? Jakie Ogloszenia masz na mysli?

Paweł
13
Paweł 13
#228.05.2006, 18:08

Aha no tak nie napisalem. Chodzi mi o przewazającej liczbe ofert mieszkaniowych tu na tej stronie.

anna
38
anna 38
#330.05.2006, 15:49

Wg mnie to wiecej ofert pracy w glasgow jesli chodzi ogolnie o szukanie pracy. Edynburgh juz Polacy opanowali

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis