Witajcie, poszukuje rady i wskazówek. :) Jesteśmy parą, mamy zamiar uderzyć do Ediego ok 15-17 czerwca i spróbować swoich sił w pracy wakacyjnej :). Jesteśmy z wykształcenia, choć niepełnego ja masazystą a moja girl- kosmetyczką. Zastanawiamy się czy w takich zawodach moglibyśmy podjąć prace na wakacje , mamy za soba praktyki z oceną B.Dobrą. Jak myslicie ? prosze o odpowiedzi, kazda mysl moze okazać sie pomocna. Dzieki z góry !
Witajcie, poszukuje rady i wskazówek. :)
Jesteśmy parą, mamy zamiar uderzyć do Ediego ok 15-17 czerwca i spróbować swoich sił w pracy wakacyjnej :). Jesteśmy z wykształcenia, choć niepełnego ja masazystą a moja girl- kosmetyczką. Zastanawiamy się czy w takich zawodach moglibyśmy podjąć prace na wakacje , mamy za soba praktyki z oceną B.Dobrą. Jak myslicie ? prosze o odpowiedzi, kazda mysl moze okazać sie pomocna. Dzieki z góry !