Do góry

Masażysta i Kosmetyczka. - prosze o rade - bigThx

Temat zamknięty
LukaszHI
1
04.06.2006, 21:57

Witajcie, poszukuje rady i wskazówek. :)
Jesteśmy parą, mamy zamiar uderzyć do Ediego ok 15-17 czerwca i spróbować swoich sił w pracy wakacyjnej :). Jesteśmy z wykształcenia, choć niepełnego ja masazystą a moja girl- kosmetyczką. Zastanawiamy się czy w takich zawodach moglibyśmy podjąć prace na wakacje , mamy za soba praktyki z oceną B.Dobrą. Jak myslicie ? prosze o odpowiedzi, kazda mysl moze okazać sie pomocna. Dzieki z góry !

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis