Witam w maju ide na maternity allowance nie moge znalesc konkretnych informacji na ten temat . Czy przysluguje mi pobieranie maternity wrocac do polski w polowie maja na stale? Jedni pisza ze tak i trzeba zglaszac to dla job center a inni pisza ze nie moge pobierac tego macierzynskiego zostajac w polsce na stale. Drugie pytanie to takie czy rodzac w polsce musze im wyslac akt urodzenia dziecka? I czy jesli zarejestruje sie jako osoba bezrobotna w polsce bede mogla pobierac maternity? Prosze o pomoc bo jestem kompletnie zielona w tym temacie.
Witam w maju ide na maternity allowance nie moge znalesc konkretnych informacji na ten temat . Czy przysluguje mi pobieranie maternity wrocac do polski w polowie maja na stale? Jedni pisza ze tak i trzeba zglaszac to dla job center a inni pisza ze nie moge pobierac tego macierzynskiego zostajac w polsce na stale. Drugie pytanie to takie czy rodzac w polsce musze im wyslac akt urodzenia dziecka? I czy jesli zarejestruje sie jako osoba bezrobotna w polsce bede mogla pobierac maternity? Prosze o pomoc bo jestem kompletnie zielona w tym temacie.