Do góry

Maternity allowance a powrot staly do pl

Temat zamknięty
Joannajoanna94
64
01.04.2016, 09:13

Witam w maju ide na maternity allowance nie moge znalesc konkretnych informacji na ten temat . Czy przysluguje mi pobieranie maternity wrocac do polski w polowie maja na stale? Jedni pisza ze tak i trzeba zglaszac to dla job center a inni pisza ze nie moge pobierac tego macierzynskiego zostajac w polsce na stale. Drugie pytanie to takie czy rodzac w polsce musze im wyslac akt urodzenia dziecka? I czy jesli zarejestruje sie jako osoba bezrobotna w polsce bede mogla pobierac maternity? Prosze o pomoc bo jestem kompletnie zielona w tym temacie.

Profil nieaktywny
liliana2014
#101.04.2016, 09:53

zadzwon do DWP to sie dowiesz z pierwszej ręki. Prościej już sie nie da.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis