Do góry

Min. stawka za "night shift"...?

Temat zamknięty
Tomasz, Adam, Tytus
636
25.05.2006, 15:30

hejka ludzie dobrej woli... :)

Fumfel prosil mnie o zadanie tego pytania na forum, poniewaz nie ma dostepu do sieci, i specjalnie nie ma gdzie tego sprawdzic. Tak wiec pytam:

Jaka jest minimalna stawka godzinowa za prace na nocna zmiane... ?
Czy jest to tyle samo co na dziennej, czyli £5.05... ?

Jesli ktos wie cos o tym prosze o szybka odpowiedz... prawdopodobnie ktos tu kreci... :/

"...zrobiliscie duzy blad. Chcieliscie wydymac Freda, to teraz fred wydyma Was!"

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#125.05.2006, 15:36

fumfel fajne z jakiego to regionu???

Tomasz, Adam, Tytus
636
#225.05.2006, 15:38

Nie rozumie... ;>

Tomasz, Adam, Tytus
636
#325.05.2006, 15:43

Kiteczko... chodzi Ci z jakiego regionu w Polsce pochodzi slowo "Fumfel"... o to pytasz... ?

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#425.05.2006, 15:44

no jasne :P

Tomasz, Adam, Tytus
636
#525.05.2006, 15:57

a... no to mow tak od razu... :DPodkarpacie... dokladnie to: "Dynow". Jakies 40km na poludnie od Rzeszowa. Prawie bieszczady juz... Zapraszam na stronke: http://www.dynow.pl

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#625.05.2006, 15:58

no widzisz ja tez z podkarpacia  anie slyszalam :)

Tomasz, Adam, Tytus
636
#725.05.2006, 16:01

W fotogalerii mozesz znalez zdjecia moich "Fumfli"(:D)... Daniela Gaseckiego i Anatola Krupy, z ktorymi mieszkam. Sa tam tez zdjecia z Edinburgha...

kilapress
103
kilapress 103
#825.05.2006, 16:02

wydaje mi sie ze nocna zmiana to 150% stawki dziennej tzn tak jak za nadgodzine

Tomasz, Adam, Tytus
636
#925.05.2006, 16:13

Dzieks kilapress... to juz sporo, ale niestety musze wiedziec to na 100%... chlopczysko ma dzis dostac te pieniadze, a nie chce dawac mu do obrony niejasnych argumentow.Maze ktos jest pewny tego co mowi kilapress... ? ;>

Tomasz, Adam, Tytus
636
#1025.05.2006, 16:18

ZielonaKitka nawijaj cos... pytaj o cos...Nie chce zeby ten temat zniknal z topki, bo to naprawde wazna sprawa. Jak kolo dostanie tylko £5.05 za swoja charowke, to nie wiem czy mu na zycie starczy... :/

W imię Ojca i Syna i Ducha Św.
482
#1125.05.2006, 16:19

Ta 150% , 200%, kto da wiecej? Zalezy od miejsca, od profilu uslug, od wlasciciela. Co laska. JA teoretycznie dostaje 20%, teoretycznie, bo jeszcze mi sie nie zdarzyl night shift. Natomiast u poprzedniego pracodawcy dostawalem 25p wiecej na godzine :D, to byly czasy.

soltyssx
718
soltyssx 718
#1225.05.2006, 16:20

wszystko zalezy gdzie sie pracuje niektore firmy daja okolo 6 niektore 7...generalnie powinno bys 150% ale w rzeczywistosci bywa roznie:D

W imię Ojca i Syna i Ducha Św.
482
#1325.05.2006, 16:25

Pozaty pracuje za 5.05 robi to co na jego miejscu moze robic 10 innych Polakow, bedzie chcial te 150% to dostanie tygodniowke 150f i kwity na dowiadzenia :D

antonio
4
#1425.05.2006, 16:25

to jest tak ze jezeli mowia mi z wyprzedzeniem ze bede mial przypuscmy za tydzien tydzien night shifta to mam 150%, a jesli np, mowia dzis ze musze zostac jeszcze na noc po calym dniu pracy to mam 200%, przynjamnije u mnie w firmie, zycze wszytkim zeby tez teak mieli :)

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#1525.05.2006, 16:28

cala noc ! po calym dniu! sorki nikomu nie zycze zeby tak mieli, btw dziewie sie ze ty jeszcze zyjesz!

kryska
2 819
kryska 2 819
#1625.05.2006, 16:29

Nie ma prawa zmuszajacego pracodawce do placenia wiecej niz NMW (£5.05).
Zwyczajowo, placi sie wiecej za nadgodziny i noce. Generalnie sluzy to temu, zeby na te zmiany byli w ogole chetni.
Dobrym zrodlem jest ta strona,
(www.businesslink.gov.uk) ktora jest przeznaczona dla pracodawcow,
glownie jest tam o obowiazkach pracodawcy wzgledem pracownikow.

Jednym z obowiazkow pracodawcy jest placic wszystkim pracownikom takie
same pensje za te sama prace. Byc moze na tej podstawie twoj znajomy ma
szanse wyegzekwowac  place za nocna zmiane, jezeli sa tam juz
ludzie, ktorzy pracuja za zwyczajowo wyzsza nocna stawke.

poli
3 676
poli 3 676
#1725.05.2006, 16:30

+15% do 25% za nocki jesli to regularna sprawa.

kryska
2 819
kryska 2 819
#1825.05.2006, 16:34

w razie watpliwosci, najblizsze biuro CAB (Citizen Advice Bureau) ,albo i Job Centre, bedzie potrafilo udzielic odpowiedzi.

Tomasz, Adam, Tytus
636
#1925.05.2006, 19:25

Jestescie kochani... :)Kiciu... to nie o mnie chodzi... ja zyje i to calkiem niezle... :P Jak wpadniesz do Edin, to moge Ci zaprezentowac... hi hie... ;)Jeszcze raz dzieki za info... do uslyszenia, ciao

Monika72
108
Monika72 108
#2025.05.2006, 20:19

a czy przypadkiem od pierwszego maja najnizsza stawka nie podskoczyla z 5.05 na 5.23??

Tomasz, Adam, Tytus
636
#2125.05.2006, 20:54

Skacze "zawsze" o 20p, ale czy to w maju... ? - nie wiem... :/

michal
5
michal 5
#2228.06.2006, 11:13

pracowalem przez pare miesiecy w hotelu po nocach ( absolutnie regularnie); nikt ani nie szepnal
o nocnej stawce hi hi, potem przyznali mi podwyzke ( o dwadziescia pi),
ale sie z niej wykrecili. Takiego burackiego skapstwo-oszczedzactwa to
ja dawno nie widzialem. Na chama, w cztery oczy i ordynarnie.
No ale gruncie rzeczy to ja mialem sie burzyc i pytac, a zaraz potem wyp****alac stamtad gdzie pieprz rosnie.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis