A. Nie czekaj az zadzwonia - dzwon sam i mow: to, ja, Mx1986, zostawilem wczoraj CV, czy jest cos nowego?
B. Ja mam swietna prace, ale: wyslalam aplikacje na poczatku marca, na rozmowie bylam pod konie kwietnia, zaczelam 8 maja. Na naprawde porzadne stanowiska proces rekrutacyjny trwa i trwa.
C. Jakiej pracy szukasz? Jesli bardzo Ci zalezy, zeby jak najszybciej sie zaczepic, pomysl, co mozesz robic i zaczep sie na pare tygodni jako temp.
D. Sa jeszcze inne mozliwosci oprocz agencji - np. gazety. Dziala tez upatrzenie sobie pracodawcy i zostawienie mu ot tak CV.
E. Nie zrazaj sie! Praca jest, ale nie lezy na ulicy! Powodzenia!
dokładnie.....w najmniej oczekiwanym momencie
mój brat zdzierał buty od kwietnia, juz powoli zaczął mówic o powrocie do domu ( w międzyczasie cos robił ale to za małe ilości godzin) i w dniu kiedy szukaliśmy dla niego lotów do Polski, zadzwonili z agencji- praca dla wojska długi kontrakt
nawet sie cieszyc wtedy nie umiał, bo myślał, ze to jakis zart.
grunt nie załamywac się i nie tracic wiary. Powodzenia
ludzie juz powli mam odsc szukam pracy od 2 tygodni i nic wszytkie agencje zadzwonia jak bedzie zostawiam aplikacje gdzie sie tylko da nie ma tutuaj pracy :( porazka