Do góry

od agencji do agencji

Temat zamknięty
m
119
m 119
20.06.2006, 23:09

ludzie juz powli mam odsc szukam pracy od 2 tygodni i nic wszytkie agencje zadzwonia jak bedzie zostawiam aplikacje gdzie sie tylko da nie ma tutuaj pracy :( porazka

Lakoma
2 359
Lakoma 2 359
#121.06.2006, 11:21

A. Nie czekaj az zadzwonia - dzwon sam i mow: to, ja, Mx1986, zostawilem wczoraj CV, czy jest cos nowego?
B. Ja mam swietna prace, ale: wyslalam aplikacje na poczatku marca, na rozmowie bylam pod konie kwietnia, zaczelam 8 maja. Na naprawde porzadne stanowiska proces rekrutacyjny trwa i trwa.
C. Jakiej pracy szukasz? Jesli bardzo Ci zalezy, zeby jak najszybciej sie zaczepic, pomysl, co mozesz robic i zaczep sie na pare tygodni jako temp.
D. Sa jeszcze inne mozliwosci oprocz agencji - np. gazety. Dziala tez upatrzenie sobie pracodawcy i zostawienie mu ot tak CV.
E. Nie zrazaj sie! Praca jest, ale nie lezy na ulicy! Powodzenia!

Profil nieaktywny
weeges
#221.06.2006, 12:16

hehehehe-kazdy to przechodzi:)prace sie znajdzie w najmniej oczekiwanym monencie

malgorzata
188
#321.06.2006, 13:35

dokładnie.....w najmniej oczekiwanym momencie
mój brat zdzierał buty od kwietnia, juz powoli zaczął mówic o powrocie do domu ( w międzyczasie cos robił ale to za małe ilości godzin) i w dniu kiedy szukaliśmy dla niego lotów do Polski, zadzwonili z agencji- praca dla wojska długi kontrakt
nawet sie cieszyc wtedy nie umiał, bo myślał, ze to jakis zart.
grunt nie załamywac się i nie tracic wiary. Powodzenia

Maciej
13
Maciej 13
#421.06.2006, 14:11

andruszko 1983332 to moj nr gg Moge Cie prosic o kontakt? Chcialbym porozmawiac o tej pracy dla wojska. Pozdrawiam :)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis