Do góry

podatek w polsce- skorzystajcie z formularza!!

Temat zamknięty
daria
11
daria 11
09.01.2006, 19:52
Małgosia
236
Małgosia 236
#109.01.2006, 19:53
daria
11
daria 11
#209.01.2006, 20:05

na forum www.gazetaprawna.pl jest opracowany formularz, który można wysyłać do Rzecznika Praw Obywatelskich i innych władz, aby spróbować interweniować w sprawie zeznań podatkowych. W imieniu swoim i innych proszę o zainteresowanie się sprawą i wysyłanie owego formularza, lub innych petycji. Zjednoczmy się i spróbujmy zmienić bezmyślne ustawodastwo. Bardzo polecam artykuł na tej stronie i komentarze osób.

AGA
19
AGA 19
#311.01.2006, 20:35

a jakiś link moze?

daria
11
daria 11
#413.01.2006, 17:36

pod artykulem  na www.gazetaprawna.pl jest forum i w nim jest zamieszczone pismo , które ktoś napisał i wysłał do RPO. Można z niego korzystać jako wzoru. Prosze o przesyłanie tej informacjji dalej

AGA
19
AGA 19
#515.01.2006, 12:11

pod artykułem są komentarze i przy koncu jest te pismo - http://www.gazetaprawna.pl/dzialy/6.html?numer=1617&dok=1617.6.388.2.2.1.0.1.htm 

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis