na forum www.gazetaprawna.pl jest opracowany formularz, który można wysyłać do Rzecznika Praw Obywatelskich i innych władz, aby spróbować interweniować w sprawie zeznań podatkowych. W imieniu swoim i innych proszę o zainteresowanie się sprawą i wysyłanie owego formularza, lub innych petycji. Zjednoczmy się i spróbujmy zmienić bezmyślne ustawodastwo. Bardzo polecam artykuł na tej stronie i komentarze osób.
pod artykulem na www.gazetaprawna.pl jest forum i w nim jest zamieszczone pismo , które ktoś napisał i wysłał do RPO. Można z niego korzystać jako wzoru. Prosze o przesyłanie tej informacjji dalej
pod artykułem są komentarze i przy koncu jest te pismo - http://www.gazetaprawna.pl/dzialy/6.html?numer=1617&dok=1617.6.388.2.2.1.0.1.htm