Do góry

Praca w Edynburgu

Temat zamknięty
sverre27
98
06.06.2005, 12:47

Czesc. Sluchajcie, nie zniechecajcie ludzi na forum do przyjazdu do Edynburga. Przyjedzie tu 10000 ludzi i pewnie polowa z nich znajdzie prace. Pamietam jak mnie denerwowalo jak bylem jeszcze w Polsce, jak ktos pisal, ze nie nalezy juz przyjezdzac bo Polakow i tak juz jest tam za duzo. Przyjechalem, znalazlem prace
po tygodniu i jest ok. Zgadza sie, ze bez znajomosci angielskiego trudno, ale znam ludzi ktorzy nie mowia ani troche a pracuja. Podstawa to kontakty, a nie jezyk (chociaz ten jest oczywiscie tez super wazny no i ulatwia zycie). Jak ktos ma znajomych co pracuja w hotelu, restauracji itd cos znajdzie. Na razie

jankes
1 648
jankes 1 648
#106.06.2005, 12:59

Pracy full dla wszystkich lepiej niz w USA przyjezdzajcie wszyscy piniadze leza na ulicach tylko sie schylac i podnosic a w ogole to pracowac nie trzeba bo wszyscy ci daja kaske i obywatelstwo od reki i zasilki i wszystko co tylko chcesz

McRafal
1
#206.06.2005, 13:17

Juz niedlugo troszke mlodziezy do Was pojedzie. Zazdroszcze tym co dopiero zaczynaja i nie maja nic do stracenia prócz troche czasu i kasy. Sam bym chetnie wyjechal :/

tree
8
tree 8
#306.06.2005, 13:21

nikt nikogo nie zniecheca, po prostu informuje, ze moze byc róznie, wiecej ludzi, wiekszy wybór naturalna selekcja., ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywaryzyka nie mylic z glupota;)

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis