Do góry

pytanie do radnora raczej;) o ochronie

Temat zamknięty
Piotrek
703
Piotrek 703
20.03.2006, 01:27

Witam moderatora(jesli sie zjawi;)   czytalem stare bardzo stare posty, no i powiedz mi jak masz ochote jak to jest z tym ochroniarstwem? zanim wyjechales to miales jakies licencje z polski? czy raczej tam sie da zalapac i ogolnie to jak jest w tej branzy z plynnoscia ofert pracy? moze troche duzo tych pytan ale jakos sie ich uzbieralo. podsumowujac czy wyjezdzajac bez licencji i doswiadczenia jest szansa zeby zalapac sie w tym zawodzie? mozesz rzucic nazwy jakis agencji ochrony? za wszystko bede dziekowal;)) ale nie obiecuje ze nie bede mial pytan :D

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#120.03.2006, 01:32

w życiu o takiej pracy nie myślałem nawet. do siedzenia w jakimś cieplutkim biurowcu i picia kawy nie trzeba jeszcze licencji. miały wejść chyba od stycznia, ale przeciągają to, nie wiem nawet do kiedy. jeśli wejdą, firma ci wszystko załatwi, nie musisz się martwić. ofert jest sporo, bo to praca wypowo studencko/emerycka (no offence;). największy minus to zmiany, przeważnie po 12h, za to popracujesz 3 dni i masz w kieszeni pensję taką, jak gdzie indziej po 5-ciu, a pół tygodnia wolne. z firm nie polecam First Security (tragedia, ludzie tam pracują po 4 zmiany pod rząd), ja jestem w St James Security i nie narzekam, problemu z urlopem czy przestawieniem zmian nigdy nie było, płacą też więcej, niż inne firmy, niestety w okolicy Edi dużo ofert nie mają (zobacz ich STRONĘ).nastaw się na dość upierdliwe history check, kilka referencji (pracodawcy + osobiste, sąsiedzi itp), dane osób do kontaktu, papierki ze szkół itp, przez ostatnich 10 lat. zanim cię zatrudnią, weryfikują te dane przez 2-3 tygodnie, więc możesz trochę na odpowiedź poczekać.

Mr.M
310
Mr.M 310
#220.03.2006, 01:33

kurde pytanie  raczej nie do mnie ale cos czytalem ostatnio o tym takze ci powiem ze polskie licecje sa tu nie wazne ale agecje rekrutacyjne wiedzac ze taka posiadasz biora cie za osobe z duzym doswiadczeniem

Piotrek
703
Piotrek 703
#320.03.2006, 01:41

dzieki, nie wazne polskie, ale to nic. Radnor a czy jak zosatalo mi 2 miechy niecale do wyjazdu to chyba warto wyslac juz ich ten formularz zgloszeniowy? ale przeciez NINu nie wpisze;P  taka robotke to lepiej szukac przez agencje czy lepiej samemu znajdowac maile i wysylac cv?

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#420.03.2006, 01:43

wlasnie z NINem moze byc klopot.. niektore firmy wprost mowia, ze bez tego nie biora, chodzi po prostu o trudna weryfikowalnosc pracownika. sam znajdziesz prace bez problemu, jesli znasz jezyk na tyle, zeby dogadac sie bezstresowo na rozmowie. co moge poradzic, to zlap byle jaka prace na 2h tygodniowo nawet, wyrob NIN i po miesiacu uderzaj do ochrony - bedziesz mial juz konto w banku w UK, potwierdzenia adresow i kogos, kto ci refecencje wystawi, bez tego szanse duzo mniejsze.

Piotrek
703
Piotrek 703
#520.03.2006, 01:54

dzieki za rade(y) ;) jezyk bezstresowo wiec reszta pozostaje w mojej kooperatywnosci. Napsalem maila do pana Allana z tej stronki wyzej. Ciekawe co on poleci. W kazdym badz razie dzieki. Tylko ciekawe czy w maju bedze jakakolwiek praca;)  
jak myslisz czy wygodniej jest pracowac gdzies na wozku widlowym, albo truck z crane (uprawnienia sa) czy jako ochroniarz wlasnie? mysle tu o perspektywie studiow od wrzesnia, bo wiadomo ze trzeba bedzie sie jakos utrzymac samemu. a moze lepiej wziac gap year, popracowac, poznac kulture i wtedy uderzac na studia?
c'ya   p.s. chodzis wogole kiedys spac? ;D

radnor
26 173 16
radnor 26 173 16
#620.03.2006, 02:04

pieniadze na pewno lepsze jezdzac wozkiem, ale ochrona idealna dla studentow. nie masz nic lepszego do roboty, niz wziac ksiazke i sie pouczyc, jeszcze ci za to placa. a w innej pracy musial bys bywac na uniwerku, w pracy i jeszcze do tego czas na nauke znalezc, to juz czasem klopot.czasem sypiam, właśnie sobie wstałem. :)

Ola
33
Ola 33
#720.03.2006, 12:04

Randor, a czy dziewczyny nie maja problmu z praca w ochroniarstwie???
Znasz jakieś???

siostra Jasia
2 831
#820.03.2006, 12:31

to zalezy chyba od firmy.. z tego co wiem to sporo kobiet pracuje w "Attlaw Security", w tym polki rowniez..  http://www.attlawsecurity.com/

Piotrek
703
Piotrek 703
#920.03.2006, 16:46

o michiru ja mnie sie zdaje ze dziewczyny latwiej maja bo aldniej w mundurach wygladaja ;))

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis