Do góry

Pytanie do laudii!

Temat zamknięty
Daniel
64
Daniel 64
23.02.2007, 14:35

A czy musialas rezygnowac z pracy w Polsce, czy dalej jestes na urlopie wychowawczym tylko nie pobierasz zasilku, bo nie wiem jak to jest ze podobno jak zona nie pracuje tutaj tylko opiekowalaby sie dzieckiem slyszalem ze moze dostawac jakis zasilek ale nie wiem jaki i co jest jej potrzebne z dokumentow?

laudia
32
laudia 32
#123.02.2007, 22:20

ja poprostu zrezygnowalam z pracy, bo podjelam prace tutaj, ale czy musialabym gdyby nie to to nie wiem. Tak jak pisalam, skladajac wniosek o child benefit napisalam ze pobieram zasilki w Polsce, ale w MOPSie nic nie zglaszalam, do sierpnia mialam przyznany, nie wystapilam o kontunuacje i tyle. Z dokumentow z Polski (jak pisalam) potrzebne byly nasze paszporty i swiadectwa ur (wszystkich czlonkow rodziny). Napewno bedzie Wam przyslugiwal child benefit jak kazdemu niezaleznie od zarobkow, jesli zona nie bedzie pracowac to przypuszczam ze jeszcze child tax credit, a jesli macie niskie dochody to working tax credit.pozdrawiam

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis