Do góry

USUNIECIE CIAZY.... RU-486/aborcja itd itp

Temat zamknięty
Katarzyna
36
09.09.2006, 15:01

ktos wie jak to dziala w Szkocji? ;>


powinnam isc do GP i poprosic o te tabletki czy o skierowanie do ginekologa czy o co ? :) cholera bo kto wie czy nie bedzie mi to potrzebne to wole spytac od razu czy moze ktos sie orientuje jak sie zalatwia te sprawy :)

Mniuniusia
1 971
Mniuniusia 1 971
#111.09.2006, 11:37

poszukaj w archiwum fory tam jest wszystko poisane pokolei co trzeba robic ....

maxim3
356
maxim3 356
#213.09.2006, 20:07

a co przygoda z jakims Arabem lub Czarnym?

Agnieszka
173
Agnieszka 173
#313.09.2006, 20:10

z toba Maksiu to było,nie pamiętasz..???

zgadnij!:)
3 278
zgadnij!:) 3 278
#413.09.2006, 20:10

pani mysli na przyszlosc....
mowi o tabletkach wczesnoporonnych...

BoondockSaints
467
#513.09.2006, 20:14

szklanka wody - zamiast ;) i zadnych klopotow

zgadnij!:)
3 278
zgadnij!:) 3 278
#613.09.2006, 20:15

krew nie woda!;)

Agnieszka
173
Agnieszka 173
#713.09.2006, 20:16

najlepiej kup sobie kilka opakowan Postinor-Duo w hurtowni,ale po co tak grzeszyć,mniejszym złem będą po prostu gumki,albo metoda werbalna lub szklanka zimnej wody w niektórych sytuacjach...

Mniuniusia
1 971
Mniuniusia 1 971
#813.09.2006, 20:34

tutaj nie pa postinoru duo tylko cos podobnego skladajacy sie  z jednej tylko tabletki ... ja dostalam od reki w aptece po malym wywiadzie sam bylam zdziwiona ze tak to tu wyglada ... nie chcialam jeszcze miec dziecka z moim narzeczonym wiec ...   ines124- gumki??!! nigdy juz wiecej ...  :)  a czy moze ktos wie czy jak wzielam ten Levonelle  <odpowiednik polskiego postinorka> i jak dostane miesiaczki po nim to moge odrazu zaczac brac tabsy anty?? czy musze czekac nastepny miech zeby zaczac??!! prosze o pilna odp :)))

BoondockSaints
467
#913.09.2006, 20:36

boshe....zaraz sie zrobi "Bravo Girl" z tego forum...

Mniuniusia
1 971
Mniuniusia 1 971
#1015.09.2006, 20:44

chyba po to jest forum zeby wymieniac info .... a jak ci to nie interesuje to po co sie wtracasz??

gonti2
1
gonti2 1
#1117.09.2006, 20:02

Kolejna prawdziwa polka.

W kraju już wszystkich obsłużyłyście to za granicą dajecie ?

Jurek
182
Jurek 182
#1217.09.2006, 20:18

maxim3 ty dupku, nigdy sie nie dostaniesz do lse albo ucl z taka rasistowska mentalnoscia. tam burakow z pyrlandu nie przyjmuja.  Czasami zamiast pyrek zdarzaja sie buraki....

sihaja
Edinburgh
1 064
#1317.09.2006, 20:21

szklanka wody - zamiast ;) i zadnych klopotowciekawe Boondock czy Tobie to takie zamiast zawsze pasuje? ;)
 
krew nie woda!;)wypadało by jednak czasem uzyć mózgu...
 
a powaznie - ludzie czy wy nie wiecie co to antykoncepcja?? anty - zapobiegać
a tu kolejny juz post typu: pomocy! stało sięmetody post-koitalne (postinor, RU itp.) powodują rewolucję hormonalną w organizmie, na przyszłość mogą tylko zaszkodzić... a potem mądry polak po szkodzie...
 
do seksu to trzeba najpierw dojrzeć...
 

sihaja
Edinburgh
1 064
#1417.09.2006, 20:24

i juz się idę uczyć Boondock ;)

Polka
1 400
Polka 1 400
#1517.09.2006, 20:25

tutaj srodki antykoncepcyjne nawet 14-latkom rozdaja a i tak maja najwiecej aborcji i ciaz nastolatek w Europie. moze sie po prostu asymilujemy??

zgadnij!:)
3 278
zgadnij!:) 3 278
#1618.09.2006, 20:27

sihaja a znasz srodki antykoncepcyjne ,ktore dzialaja w 100%?
bo ja nie.....
wiec co ma wspolnego z tym twoj tekst "do seksu trzeba dojrzec"?

sihaja
Edinburgh
1 064
#1718.09.2006, 20:35

kamcia właśnie dlatego, ze teoretycznie nie ma 100% antykoncepcji, to trzeba dojrzeć... przemyśl jeszcze raz zanim zaczniesz mi coś zarzucać...
 

Barbara
8
#1818.09.2006, 22:12

Emergency contraception available tel: 0131 536 2104
budynek jest duzy ,nie mozna przegapic na Lauriston Place w Edi
nie ma zadnych problemow z dostaniem tebletki zwanej 'morning after pill'
tylko sie trzeba troche naczekac, no i odrazu wyposazaja cie w kondomy:)

Kreska, kreseczka itp.
773
#1918.09.2006, 22:23

Jejku ... chyba ciesze sie ze od jakiegosc czasu mam celibat :D jakby moja druga polowa miala takie mysli to ... szok.
Wspolczuje i nie rozumiem.

zgadnij!:)
3 278
zgadnij!:) 3 278
#2018.09.2006, 22:25

sihaja!
jesli zarzucasz mi ,ze ja nie dojrzalam ,to sie mylisz.mam meza i dwoje (w stu procentach planowanych)dzieci.
bianka chyba rowniez ma w glowie poukladane ,bo gdyby tak nie bylo, nie zamieszczalaby tutaj swojej prosby....i nie mialaby pojecia o srodkach wczesnoporonnych.
dlaczego jak ktos pyta o aborcje,czy jak bianka o  "morning after pill"zarzuca sie mu brak opowiedzialnosci i kompletna glupote?:(

sihaja
Edinburgh
1 064
#2119.09.2006, 02:05

kamcia, a co mnie interesuje czy Twoje dzieci są planowane, to ze masz męza to juz wiemy wszyscy i wiele innych rzeczy wiemy, po cóz mi to piszesz... a jak kobieta "wpadnie" i wychowa swoje dziecko z miłością?? to co nieodpowiedzialna??
dlaczego jak ktos pyta o aborcje,czy jak bianka o  "morning after pill"zarzuca sie mu brak opowiedzialnosci i kompletna glupote?:(sorry, ale tego tematu to nie chce mi się podejmować, wasze zycie - wasze decyzje, a ja tam mam swoje zdanie,  jedyne słuszne, hehe :)
a mój pierwszy post o antykoncepcji napisałam ogólnie do wszystkich, a Ty się mnie osobiście juz czepiasz...

Kreska, kreseczka itp.
773
#2219.09.2006, 02:15

W obronie sihaja
Pojawilo sie slowo odpowiedzialnosc ... hmm pewnie dla kazdego znaczy ono co innego, ale ... gdzie tutaj odpowiedzialnosc? Skoro zachcialo sie jej seksu to mogla wtedy myslec o konsekwencjach o tym, ze nalezy sie zabezpieczyc a nie teraz latac z poparzona dupa i szukac srodkow wczesnoporonnych. Nie ma zadnej zasady jesli chodzi o antykoncepcje ... to nie jest jej wina ani jego tylko ICH. Teraz jesli maja byc odpowiedzialni to prosze niech wykaza sie odpowiedzialnoscia. Niech zaakceptuja fakt ... stalo sie i niech pomysla co dalej. Chyba musze na marginesie dodac ze nie kaze im sie zenic (glupota) ale wziasc ODPOWIEDZIALNOSC no i jeszcze jedno ... mowiac zastanowic sie nie mialem na mysli zadnych srodkow wczesnoporonnych ani aborcji ... stawic czolo i urodzic dziecko, wychowac i ... powiedziec prawde ... NIE CHCIALAM CIE URODZIC.
Odpowiedzialnosc?
Chyba nie masz pojecia o znaczeniu tego slowa ...

kasia
1 551
kasia 1 551
#2319.09.2006, 02:40

ja niemoge nawet o tym myslec jak mozna usunac ciaze jesli uprawialas seks to chyba bylas swiadoma tego co sie moze stac chyba ze myslalas ze dzieci spadaja z nieba ty sie lepiej zastanow nad ta decyzja pamitaj ze zabijesz czlowieczka niczemu winnemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko waszej glupocie ze nie dopilnowaliscie!!!!!!!!!

kramar33
164
kramar33 164
#2419.09.2006, 03:58

widze ze niektorym z was slowo aborcja czyli zabojstwo latwo przychodzi do ust. w Polsce aborcja byla zakazana to przyjechalyscie tu i teraz bedziecie sie pieprzyc na lewo i prawo a pozniej "zabic bekarta"!!!
sihaja ma racje zero odpowiedzialnosci
 

Kreska, kreseczka itp.
773
#2519.09.2006, 04:32

tak sie zastanawiam i ... mam nadzieje ze moj komentarz wszyscy odczytali tak jak chcialem ... czyli jako poparcie dla sihaja :P hmm ... pewnie BiAnKa wciaz jest na etapie dmuchania w prezerwatywy i mowienia ze ma balonik :P ... dzieci oj dzieci.

Kreska, kreseczka itp.
773
#2619.09.2006, 11:48

Hmm ... i temat ucichl, a szkoda ... szkoda :(

sihaja
Edinburgh
1 064
#2719.09.2006, 11:53

takie poparcie ze strony męzczyzn... tego to bym się nie spodziewała :)
a swoją drogą, to co z tymi kobietami w dzisiejszym świecie się stało? czy to moze ja taka inna...ehh

Daria
362
Daria 362
#2819.09.2006, 12:04

A w Europie coraz mniej dzieci http://wiadomosci.onet.pl/1360009,2678,kioskart.html 
Za niedlugo Europejczycy beda mniejszoscia na swoim kontynencie i za bledy "wygodnego" zycia odpowiedza nasze dzieci a moze i my na starosc. A sumienie predzej czy pózniej da o sobie znac. Przerazajace jest to ze ludziom tak latwo przychodzi zabic. Traktuja dziecko jak nowotwór, który moze "zniszczyc" zycie wiec trzeba go usunac.

zgadnij!:)
3 278
zgadnij!:) 3 278
#2919.09.2006, 13:45

zastanawiam sie czy ktos ,oprocz darianny ma dzieci?
przytaczanie suchych faktow,nieopartych o wlasne doswiadczenia ,chyba nie ma sensu...
ja zycze wszystkim ,zeby nie nigdy nie znalezli sie w takiej sytuacji i nie musieli sie zastanawiac...... co teraz?
darianno w tym artykule jest wiele wiecej informacji ,ktore niekoniecznie dotycza "wygodnego" zycia...:)

sihaja
Edinburgh
1 064
#3019.09.2006, 13:59

a ja to akurat nie namawiam do rodzenia gromady dzieci, bo to z kolei tez niewiele ma wspólnego z odpowiedzialnością
kamcia  dlaczego z góry zakładasz, ze jak ktoś nie ma dzieci, to się nie zastanawiał nigdy co teraz? rózne sytuacje się w zyciu zdazają i róznie się kończą... ale forum to nie jest miejsce na opisywanie tak osobistych przezyć...

  • Strona
  • 1
  • z
  • 2

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis