Do góry

Gdzie jest ta Miłość?

Temat zamknięty
Profil nieaktywny
Konto usunięte
28.02.2011, 13:11

Gdzie jest ta Miłość?

Wszyscy w duchu pytacie Gdzie jest ta Prawdziwa Miłość? Wszyscy jej szukacie i każdym słowem o nią wołacie. Bo dobrze czujecie, że bez niej nie istniejecie.

TO PAN BÓG JEST PRAWDZIWĄ ŻYWĄ MIŁOŚCIĄ, JEST ŻYCIEM JEZUSEM CHRYSTUSEM UCIELEŚNIONYM SŁOWEM, ENERGIĄ i PŁYNĄCYM WYZWALAJĄCYM WSZYSTKO I WSZYSTKICH UCZUCIEM!

Trzeba ci tworze współbrzmieć z MIŁOŚCIĄ BOŻĄ w każdej minucie i każdej sekundzie, tak staniesz się wojownikiem co nokautuje ciemności już w pierwszej rundzie. Twoja Miłość stanie się jak grom z jasnego nieba co korzystnej energii i siły przyniesie i doda, lub rozliczy kiedy trzeba!

Wybieraj zawsze surowo i wymagająco to co jest korzystne a nie wygodne, trzeba ci się bezustannie uczyć MIŁOŚCI PRAWDZIWEJ, a wszystko stanie się proste i tak wyruszysz żwawiej w swoją życiową drogę. Każdy ma codzienną rzetelną praktyką rozpalać w sobie żarliwie to wykwintne uczucie, trenować zawsze i wszędzie wzniosłą miłosną postawę waleczną, tak stanie się mistrzem Miłości, która niszczy sobą wszelkie problemy i przeciwności, czyli martwe klimaty ciemności.

Strzeż się litości. Mów jako dziecko prosto z mostu uczucia swoje, one trafiają człowieka skuteczniej niż ostre naboje i niosą mu życie choć najpierw zabiją jego wygodny egoistyczny martwy świat, aby przejrzał na duchowe oczy, otrząsnął się i uniósł w górę w zachwycie rozpoczynając prawdziwie dobre i naturalne życie. Tam odkrywając tą aksamitną głębię kolorów Miłości, która wciąż daje nam więcej i więcej i nie ma końca… Jej świetlista moc zasila także promień tego słońca… Jest WIECZNA, ŻYWA i POTĘŻNA… Mając wsparcie takiego oręża każde stworzenie zawsze zwycięża!

Cokolwiek by twór ludzki nie zrobił, jak bardzo się od niej nie oddalił, na końcu i tak czeka na niego MIŁOŚĆ PRAWDZIWA, SUROWA i SPRAWIEDLIWA, wtenczas okazuje się że kolejny duch się ze wstydu przed nią spalił, siebie nie ocalił, bo jej nie znał.

Spójrzcie Prawdzie w oczy MIŁOŚĆ PRAWDZIWA jest wam nieznana, gdybyście miłowali prawdziwie to nigdy nie dochodziłoby do takich wypaczeń Natury, jakich dopuszczają się ludzie! Więc, na co czekacie ruszajcie od rana do wieczora odważnie w nieznane, odkrywajcie kolejne jej płatki różane, a duchowo wzmocnieni w MIŁOŚCI poznanie staniecie się silni, piękni, dojrzali i pachnący niczym kwiaty na łące wzwyż ku Światłu całym sobą rozkwitające.

MIŁOŚĆ, której szukacie jest tu w Polsce to Syn Boży Jezus Chrystus i Apostołowie, to egzekwująca PRAWDĘ Armia Żywiołów, to SPRAWIEDLIWA Śmierć. Tak właśnie spełnia się DOSKONAŁA WOLA PANA NASZEGO.

Nasze prawdziwe BOGACTWO to przestrzeganie PRAW, PRZYKAZAŃ i WOLI PANA BOGA. Reszta to tylko pył, umocowana i wywyższana przez ludzi rozumu martwa materia, która jest potrzebna do oparcia, ale bezwartościowa.

Pytacie: Gdzie jest ta Miłość?
MIŁOŚĆ pyta: Gdzie wy jesteście?

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#128.02.2011, 13:23

Miłość jest piękna i znajdziesz ja tam , gdzie chcesz żeby ona była .
Niezależnie od wyznania . Ludzie kochali się wszędzie i zawsze kochać będą.
Miłość jest sprawiedliwa , gdy na wierzch wypływa jak zwykła oliwa .

ejoj90
2 403
ejoj90 2 403
#228.02.2011, 13:24

a my to wiesz...raz tam, a czasem tam dalej...:O
JaJAN jestem Twoja fanka!

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#328.02.2011, 15:33

Pani ejoj90 niech Pani stanie się fanką STWORZYCIELA i własnego ducha. Niech Pani odważnie podąża za głosem własnego serca, które Pani wyraźnie wskazuje gdzie jest Pani miejsce. Ja nie potrzebuje poklasku, robię swoje. Stworzenie mi samo "odzwierciedla" czy wybrałem poprawną drogę. Miłe słówka rzucane na wiatr bez pokrycia w czynie to jest to co przyjemne i wygodne, a nie korzystne więc jest to przejaw ciemności. Wolałbym widzieć Panią jako prawdziwą damę podążając w uśmiechu i ciszy w kierunku Światła. Trzeba szanować słowa bo to są impulsy tworzenia! Wieża babel (bubble) przez tysiące lat ludzkiej gmatfaniny i płowej mowy urosła już za wysoko i teraz na oczach całej planety z kretesem upada. Do każdego musi wrócić to co zasiał. Jeden czyn to więcej niż 1000 słów!

ejoj90
2 403
ejoj90 2 403
#428.02.2011, 15:44

Ja Ci dam przejaw ciemnosci uuuuuuuuuuuuu
Wlasnie, ze podazam w usmiechu....tylko nie ide w strone swiatla...troszke razi.
Probowalam byc mila.
Widzisz napisac cos milego, prosto z serca hmm to co w duszy mialam to Ci nie pasuje:P

Pulkownik
Aberdeen
7 807 62
Pulkownik Aberdeen 7 807 62
#528.02.2011, 18:17

hmm
stane sie pachnacy?
kuszace
:):):)
daj wiecej takich fajnych rzeczy januszek

Profil nieaktywny
niedowiarek
#626.03.2011, 09:32

Nie mam żadnego Fana ...szukam miłości ...i pożądania .

  • Strona
  • 1

Katalog firm