Ja tez mialem problemy z Image Shack`iem :/ Sprobuj uzyc www.tinypic.com,
Jade powalczyc jak najbardziej o pierwsze miejsce, trening zrobiony, forma jest, czas pokaze :) Treningu w niedziele nie bedzie, w srode wszystko bez zmian
Siemanko wszystkim! od dawna chciałem się zabrać za jakieś SW, od paru dni zacząłem poszukiwania klubu i tak znalazłem info o Waszych treningach co by mi idealnie pasowało bo Muay Thai najbardziej mi podchodzi.
Z tego co przeczytałem to treningi odbywają się w niedziele o 14.30 i w środy o 20:00.
Niestety z powodu grafiku pracy mógłbym uczęszczać tylko na treningi środowe, ale gdzieś tam post mi jakiś przemknął przed oczami, że grupa początkująca trenuje w niedziele ;/ To prawda?
Nie miałem wcześniej styczności ze sztukami walki, więc jestem absolutnie początkujący i nieobyty z tematem.
Tylko takie zapytanie czy są wolne miejsca i czy przyjmiecie mnie do swojego grona?
Przychodzą wogóle jacyś nowi często? (fajnie by było nie być jedynym leszczem na sali :D - bez obrazy)
pozdrawiam
kmkz_tfn śmiało możesz przyjść w środę, zawsze witamy nowych z otwartymi ramionami ;) im więcej nas tym lepiej :) płacisz trenerowi 5 funtów i trenujesz :)
nie martw się o swoje niedoświadczenie, tylko jeden z nas jest dobry - nasz TRENER oczywiście :)
a czy nowi często przychodzą ? Tak (ale częściej nie wracają)
ZAPRASZAMY :)
kmkz_tfn
Trening niedzielny i srodowy to grupa poczatkujaca. Trenujemy od jakiegos pol roku ale wczesniej bylo to tylko raz w tygodniu, kazdy powoli sie uczy, ale zanim bedzie to grupa zaawansowana jescze musimy troche popracowac.
Nowe osoby caly czas przychodza, i napewno nie bedziesz jedynym "leszczem", bedziesz ich tam okolo 12 :) bez obrazy ludziska :)
witam, prowadze treningi muay thai dla Polonii w Glasgow i myslalem ze moznaby cos podobnego zobic w Edim. bylby ktos zainteresowany???
jesli tak, pisac na meila [email protected] lub na profil na nk ADRIAN WEDOLOWSKI