Do góry

EAST PILTON FARM AVE

Temat zamknięty
kamil811
136
kamil811 136
04.05.2009, 14:50

ktos mi moze napisac, czy East Pilton Farm Ave jest dobrym miejscem do zamieszkania z malym dzieckiem? Chodzi mi szczegolnie o to czy jest bezpieczne?

kamilcia
63
#104.05.2009, 16:55

jak to w kazdej dzielnicy,raz jest spokojnie,raz jest glosno

hansklopek
219
#204.05.2009, 17:33

mieszkan na west pilton drive i musze stwierdzic ze to co ludzie gadaja o pilton czy granton to jest tak samo z palca wyssana panika jak z ta swinska grypą.Poprostu ludzka przesada. wedlog mnie pilton to spokojna dzielnica .
pozdro

kama83
30 1
kama83 30 1
#304.05.2009, 17:39

Ja też mieszkam na piltonie i jest spokój

hansklopek
219
#404.05.2009, 17:41

kama83 a w ktorej czesci?? moze po sasiedzku mieszkamy :-)

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#504.05.2009, 19:25

chodzi ci o STRADA, bierz w ciemno.

hansklopek
219
#604.05.2009, 19:29

strada?? hmmmmmmmmmmm

kama83
30 1
kama83 30 1
#704.05.2009, 19:31

NA CREWE CRESCENT

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#804.05.2009, 19:37

East Pilton Farm Ave to bardzo fajne miejsce. Zupełnie nowe, na wpół zamknięte osiedle. Biedoty i consilowskich mieszkań tam nie ma, wygląda na jedno z bezpieczniejszych miejsc w okolicy. Sympatyczne, jasne, nowoczesne mieszkanka. Powinieneś być zadowolony. Do Morrisona rzut kamieniem, pod bokiem basen, do centrum niedaleko... Jeśli będziesz szukał szkoły dla dzieciaków, polecam Florę Stevenson, jedna z lepszych podstawówek w Edi...

hansklopek
219
#904.05.2009, 19:49

a to w sumie kama niedaleko :-)
pozdrawiam sasiadke ;)

kama83
30 1
kama83 30 1
#1004.05.2009, 19:51

NO POZDRAWIAM

hansklopek
219
#1104.05.2009, 19:53

a to moze jakas kawa??:)

kama83
30 1
kama83 30 1
#1204.05.2009, 19:56

NIE WIEM Z KIM PISZE KOBIETA CZY FACET

hansklopek
219
#1304.05.2009, 20:06

no jak bym byl K to bym sie na kawe z nieznajoma K nie umawial :-)

kama83
30 1
kama83 30 1
#1404.05.2009, 20:07

DZIĘKI ZA ZAPROSZENIE ALE NIE SKORZYSTAM POZDRAWIAM

kamilcia
63
#1504.05.2009, 22:42

ja mieszkalam na grantonie,i nie narzekam spokojna dzielnica,no wiadomo jak sie moze z kims< zadrze>no to moze byc faktycznie nie wesolo.

Mniuniusia
1 971
Mniuniusia 1 971
#1604.05.2009, 23:36

hmm na THE STRADA sa mieszkania z councilu :) ale fakt bardzo fajnie sie tam mieszkało! Dużo Polaków :)

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#1705.05.2009, 08:59

Mamusia Niuniusia
#16 | 23:36, 04.05.2009
hmm na THE STRADA sa mieszkania z councilu :) ale fakt bardzo fajnie sie tam mieszkało! Dużo Polaków :)

chyba ci się miasta pomyliły.......

Wkurzony_Szopen
841
#1805.05.2009, 09:27

Hehe mieszkania z councilu na stradzie z band E i F, bogate te nasze kansilowe rodzinki...

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#1905.05.2009, 09:34

ktoś tu chyba myli housing benefit z kansilem... nagada jedna drugiej głupot na kawie i potem mamy informacje z "pierwszej ręki", jeżeli ktos nie jest głupi za te same koszty będzie sobie mieszkał na stradzie w ciszy i spokoju a inny pazerny karmiony bajkami o wykupie kansili i zarobkacj rzędu setek k funa rocznie bedzie gnił w wiezowcu na greendykes.... zalęzy co kto lubi.

hansklopek
219
#2005.05.2009, 21:01

bus 37 jak bys mi za skore wlazl to raczej nie wazne czy mieszkal bym w council-owskim czy tez innym mieszkaniu i tak bys po łebie dostał :D:D:D:D:D
nie wazne gdzie sie mieszka wazne jakim sie jest dla innych
pozdro

edytkam
84
edytkam 84
#2106.05.2009, 13:37

czesc ja mieszkalam na east pilton farm crescent tuz za malym rondem tej samej okolicy przez 3 lata i bylo super mieszkanie bardzo cieple duze i sloneczne,okolica spokojna wieczorem okolo 22 wracalam z pracy bylo ok sasiedzi bardzo cicho, no i zostawiialismy kilka razy otwarty samochod nigdy nic sie nie stalo jedyne co to tax bardzo wysoki Band E okolo 197 funtow miesiecznie, ale niestety z wielkim zalem musielismy opuscic ta dzielnice, zamienilismy na juniper green domki ale tam mi sie bardziej podobalo :(
Ja pracuje dla council-u i zapewniam ze nie ma tu mieszkan od miasta jesli ktos cos slyszal to zle sa tylko mieszkania emergency dostajesz takie jak jestes bezdomnym a council nie ma w danej chwili swojego ale to jest najczesciej na 3 noce i wypad a takie mieszkanko na emergency wynosi 209 funtow za tydzien.
pozdrawiam i zycze milego mieszkania

edytkam
84
edytkam 84
#2206.05.2009, 13:40

Flora Stivenson nie lezy w zakresie tej ulicy moze isc do Royston Granton albo Wardie Primary ewentualnie Hollycros to szkola katolicka

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#2306.05.2009, 14:05

katolicką szczerze odradzam, nauczycielki nieprzyjemne, masa dzieci z "marginesu". Jak się postarasz to może się udać wcisnąć dzieci do Flory nawet jak nie jesteś w ich "strefie". Mi się udało i jestem zadowolony.

Moni72
85
Moni72 85
#2407.02.2014, 10:48

cześć ludzie - czy ktoś z Was mieszka wciaż na East Pilton Farm Avenue? Proszę o kontakt - mam prośbę. Pozdrawiam.

Moni72
85
Moni72 85
#2508.02.2014, 13:25

"moze isc do Royston Granton albo Wardie Primary ewentualnie Hollycros to szkola katolicka" - Która z wymienionych przez "edytkam" szkół byłaby najlepsza dla 11-letniej dziewczynki? Czy ktoś wie, jka wygląda sprawa rozpoczynania nauki podczas trwania roku szkolnego? Moja córka chce pojechać do swojego ojca na jakiś czas (ma on mieszkać lada moment właśnie na 1 East Pilton...) i musimy wybrać jakąś dobrą dla niej szkołę. Córka słabo zna jeszcze angielski - tyle co nauka w pl szkole przez 3 i pół roku podstawówki. Może mi ktoś coś doradzić? Będę wdzięczna za wszelką pomoc.

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis