Do góry

spotkania towarzyskie bez cisnien matrymonialnych

Temat zamknięty
wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
18.07.2009, 14:14

to jest poniekad kontynuacja watku pt. "lista obecnosci osob samotnych na emito". napisalam poniekad, poniewaz nie bedziemy tu prowadzic zadnych rejestrow samotnych, singli, rozwiedzionych, czy innej masci. dla jasnosci - rzecz dzieje sie w edynburgu, a sprowadza sie do tego, ze kto ma ochote rzuca pomysl spotkania (jak na razie dominuja spotkanie w pubie, ale byl tez grill i kregle) i kto ma ochote - przychodzi, i tyle

MariaMaria
202
#432131.01.2010, 20:38

wdzieczność jest zbędna....ważne że wszyscy zadowoleni...tak myślę.

Wje Wjura- jak Cię nudność najdzie ( w sensie nudno:)) to przemyśl pomysł usamodzielnienia się.Może spróbujemy coś razem wykombinować? Może warto zebrać siły i wyrwać się z rąk kapitalistów? ( stać się kapitalistami:))

totoszko
1 439
totoszko 1 439
#432201.02.2010, 16:10

Pan Bajer chcial z tego miejsca podziekowac wszystkim uczestnikom rajdu za wspaniale towarzystwo i mile wrazenia podczas zwiedzania szkockich zamkow i plaz;D wypadaloby skombinowac jakies dyplomy;D rowniez dla psa;D
mam nadzieje ze niebawem uda nam sie powtorzyc cos podobnego;D
w szczegolnosci chcialem podziekowac Marii za kubek kawy;D Krzyskowi za ostrozna jazde i Sonii za zdjecia i za to ze zawsze ma pod reka browara;D
bylo milo
Dziekuje i pozdrawiam;D

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#432301.02.2010, 16:43

everybody happy. :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#432401.02.2010, 16:43

Mario, bede rozwazac.

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#432501.02.2010, 16:45

pablo bajer, masz kilka fajnych fotek. ;P

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#432601.02.2010, 16:50

szkoda ze mnie sie nie uda zalapac na wycieczke...:( w weekendy pracuje) ;(((((

urko
19 410 56
urko 19 410 56
#432701.02.2010, 21:05

aniela 1102
#4320

Dulcyaniela? :)

aniela1102
5 985
aniela1102 5 985
#432801.02.2010, 21:09

...nieszczególnie...mi sie dobrze kojarzy jakos.;-))))))))))))))

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#432901.02.2010, 22:09

helou Mala!
szkoda, szkoda, ale zdarzaja Ci sie wolne poniedzialki, to moze w jakis uda nam sie tez gdzies wybrac. :)

ps. sylwestrowe wino still?

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#433001.02.2010, 22:10

moze dulcyniela?

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#433101.02.2010, 23:28

juz wlasnie sylwestrowe wykonczylam;) a poniedzilaki to i owszem:) nawet czesto:)
dzis tez mialam wolne :)

MariaMaria
202
#433202.02.2010, 08:30

Mała Mi - my w poniedziałki też możemy mieć wolne jak trzeba... pozdrawiamy ( pada śnieg u nas :( )

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#433302.02.2010, 08:39

u nas tez pada. :(

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#433402.02.2010, 11:59

wje wjura a co ty o tej porze robilas na jemito???? tak wczesnie?
zima wrocila:(((((

MariaMaria
202
#433502.02.2010, 14:40

....śniegu już nie ma - piekna wiosna nastała!!

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#433602.02.2010, 15:01

Mała Mi
#4334 | Dziś - 11:59

"wje wjura a co ty o tej porze robilas na jemito???? tak wczesnie?"

do pracy szlam.

totoszko
1 439
totoszko 1 439
#433702.02.2010, 16:04

Wiecie ze dzisiaj tylko dzieki wam wiem jaka jest pogoda na zewnatrz;D ja tu nawet okien nie mam;D:D;D

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#433804.02.2010, 01:54

stad plynie prosty wniosek, ze internet wazniejszy niz okna. :D

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#433904.02.2010, 22:05

internet to okno.... na swiat tez ;)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#434004.02.2010, 22:28

prawda. czlowiek bez internetu teraz, to jak bez reki. :P

MariaMaria
202
#434105.02.2010, 17:56

Cze wszystkim. Cisza znów jakaś nastała....Mnie smutek ogarnia ponieważ muszę się do ładu doprowadzć i w podróż wyszykować. Pamiętam o kaszankach i kiełbasach....komu co jeszcze trzeba?

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#434205.02.2010, 18:05

dobry wieczor sie z panstwem! :D
nasz kolega pablo ma od jakiegos czasu silne parcie na... karałoke. moze udaloby sie nam spotkac i potowarzyszyc mu gromadnie. najblizsze karałoke w niedziele we franku sztajnie, poczatek o 22, ale zawczasu moglibysmy sie starym zwyczajem spotkac w sa. prosie o odzew. :D

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#434305.02.2010, 18:08

witaj Mario!
no tak, Wy przeciez do starego kraju sie wybieracie. to ogarnianie i szykowanie, to takie sobie, ale dasz rade. :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#434405.02.2010, 18:09

gdyby sie z kaszanka udalo, bede niezmiernie rada. :)

MariaMaria
202
#434505.02.2010, 18:15

na niedzielę mamy frunięcie zaplanowane....wypijcie za nasze zdrowie i oszczędzajcie sie co byście zdrowi byli jak wrócimy pod skrzydła Wasze. Mąż już urlopem się napawa...ale zbyt skutecznie wydaje mi się....

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#434605.02.2010, 18:16

hello :) co do karaloke to nie skacze z zachwytu ale przejsc sie moge (najwyzej wyjde...z siebie jak mi nie bedzie pasowalo) a na pewno pasuje mi sa przed (bo na trzezwo to tego chyba nie przelkne ) :)))

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#434705.02.2010, 18:17

a do franka to dzis sie tez wybieram... moze ktos ma ochote?:)

MariaMaria
202
#434805.02.2010, 18:24

my sie już zebrać do kupy nie zdążymy niestety....a szkoda szkoda....bo czas mamy dziś

MariaMaria
202
#434905.02.2010, 18:26

Mała Mi - masz jakieś potrzeby do zrealizowania w kraju przodków?

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#435005.02.2010, 18:34

sie ma Mala!
a o ktorej sie do tego franka wybierasz?

ps. i w gronie jakims wiekszym?

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis