Do góry

spotkania towarzyskie bez cisnien matrymonialnych

Temat zamknięty
wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
18.07.2009, 14:14

to jest poniekad kontynuacja watku pt. "lista obecnosci osob samotnych na emito". napisalam poniekad, poniewaz nie bedziemy tu prowadzic zadnych rejestrow samotnych, singli, rozwiedzionych, czy innej masci. dla jasnosci - rzecz dzieje sie w edynburgu, a sprowadza sie do tego, ze kto ma ochote rzuca pomysl spotkania (jak na razie dominuja spotkanie w pubie, ale byl tez grill i kregle) i kto ma ochote - przychodzi, i tyle

aniela1102
5 985
aniela1102 5 985
#429126.01.2010, 23:23

..sie same przerobcie.-;)
..userze...gdzie Aniela.???..
..maly kalambur...
Aniela nie klaskala..-:))

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#429226.01.2010, 23:32

o, wywolalim anielke z farszu. :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#429326.01.2010, 23:32

hellou Mala! :)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#429426.01.2010, 23:42

a my cos robimy w piatek? :) zartek robi pozegnanie stycznie w sobote :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#429526.01.2010, 23:52

wiem, ale pamietalam, ze masz impre w niedziele, wiec siedzialam cicho. ja na pewno bede w piatek zmeczona, ale gdyby mialy kregle w wiekszym gronie wypalic, to sie jakos doczlapie.

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#429626.01.2010, 23:58

no wlasnie ja tez dam rade jak bedzie kilka osob ale jak nie bedzie chetnych.... to pewnie sobie odpuscimy ten tydzien...:(

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#429727.01.2010, 00:00

oki ja ide spac bobranoc :) mam nadzieje ze jeszcze do piatku cos sie wyklaruje :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#429827.01.2010, 00:07

bobrej!
ide sie do wanny poplawic, a potem nur do loza. :)

si ju

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#429928.01.2010, 22:06

a co tu tak cicho?:)
czyzby z kregli nici???? :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#430028.01.2010, 23:33

hm, na to wyglada. spac lece, paaaaaaaaaa

MariaMaria
202
#430129.01.2010, 13:44

Hej. My dziś niestety nie możemy zawitać w stolicy....jutro może ktoś będzie znudzony i chętny? Ale z tego co pamietamy to wszyscy zajęci? My mamy (prawdopodobnie) wolne....

MariaMaria
202
#430230.01.2010, 10:43

....czyli wszyscy zajęci. Wygląda na to, że dziś będziemy męczyć lokalną społeczność... pozdrawiamy i do następnego.

ps. obrączka jest na swoim miejscu :)

dorocina
9 811
dorocina 9 811
#430330.01.2010, 10:52

Maria, i obrączka niech już tam pozostanie:), a co dzieje się w Waszej lokalnej społeczności dzisiejszego popołudnia/wieczoru (niepotrzebne skreślić)? pozdrówki:)

MariaMaria
202
#430430.01.2010, 20:02

Dorocina - dziś mieliśmy bardzo miły dzień... Jutro też zapowiada się miło i kulturalnie....szczegóły może przedstawi Pani Prezes Wje Wjura -jak się pojawi...zapraszamy ( mam nadzieję że Pani Prezes mnie nie zbeszta ...:)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#430530.01.2010, 20:07

ha, juz wszystko wiem, coscie za moimi plecami uknuli. :)

swoja droga pomysl bardzo mi sie podoba i... jaki tam ze mnie prezes, ja sie w kuchni najlepiej czuje. :D

wiec plan wyglada nastepujaco:
o 13.00 zbiorka na grassmarkecie i stamtad ruszamy do north berwick.

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#430630.01.2010, 20:18

tylko ladne zdjecia zrobcie :P

MariaMaria
202
#430730.01.2010, 20:43

Wje wjura- ktoś musi rzadzć...cobyśmy się nie pomarnowali na obczyznie. A knuł to Pan Bajer jakby co...Do jutra

MariaMaria
202
#430830.01.2010, 20:50

rzadzć - rządzić miało być :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#430930.01.2010, 20:56

mam nadzieje, ze ladne wyjda. ja juz dzis trenowalam i przeszlam piechota pol edka bez mala (w ramach uaktywniania ruchowego). ;)

aha, czyli bajer ma dobry bajer. :)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#431030.01.2010, 21:09

no tak ktos musi pracowac zeby bawic mogl sie ktos....

justyna_m
43
#431130.01.2010, 23:40

witam :)
jestem w Edinburghu od 2 tygodni (przyjechałam do mojego mężczyzny) i nikogo tutaj nie znam.. czy jest możliwe, aby jutro dołączyć się do waszej wyprawy do North Berwick?

urko
19 410 56
urko 19 410 56
#431231.01.2010, 00:17

aniela 1102
#4291 | 26.01.10, 23:23 ...sie same przerobcie.-;)
..userze...gdzie Aniela.???..
..maly kalambur...
Aniela nie klaskala..-:))

Ach Ty moja żartownisiu! :)

P.S. To z czym były te pierogi?!) ~:|

urko
19 410 56
urko 19 410 56
#431331.01.2010, 00:19

Aha, a wszystkie dziecka polecieli z Tobą? Jeśli tak, to chyba lot czarterowy w MaRYANAIR wykupiłaś?! ;)

MariaMaria
202
#431431.01.2010, 08:11

Witajcie z rana. My już wychodzimy z domu na poranną herbatkę....więc nie zajrzę już tu do wyjazdu do Edi. Jeżeli coś się u Was zmieni , zadzwonić mi proszę.
Justyna - z tego co mi wiadomo będzie wolne miejsce w aucie...ale to już władza powinna wiedzieć dokładnie.
Daj namiar na siebie , to może Pani Prezes lub Pan Bajer do Ciebie zadzwoni. Znikam pa

aniela1102
5 985
aniela1102 5 985
#431531.01.2010, 10:38

#4312...userze miły...Aniela leciala sama ,wczesniej zabawiwszy sie w kukułke...nawrzucała dziecka gdzie i komu sie dało....i juz prawie wszystkie wróciły...brakuje tylko 6 najstarszych...ale sie nie martwie...wroca ,jak benefity na konto wpłyna;-))

..ruskie były

..btw...a ty to teraz z wiatrakami walczysz czy jak?.;-)
\------------------------------------------------------------------------------------------/

..kompani bractwa życze miłego wywczasu..pogode ,wyglada no to , ze macie.;-)

totoszko
1 439
totoszko 1 439
#431631.01.2010, 12:55

Halo halo;D Tu prawa reka Pani Prezes, czcigodny Pan Bajer;D
Droga Justyno jesli zdazysz to zapraszamy na Grassmarket o 13 a potem do North Berwick;D
Jesli ta misja okaze sie niewykonalna zapraszamy pod koniec tygodnia na niniejsze forum - wtedy bowiem cos sie wyklaruje konkretnego ;D
pozdrawiam
z powazaniem Pan Bajer;D

MariaMaria
202
#431731.01.2010, 19:52

...bylismy, zobaczylismy, świeżego powietrza nawdychaliśmy ( była duża pomoc z zewnątrz) Pewna osoba z towarzystwa z pierwszą literą imienia M -gadała jak najeta, lecz towarzystwo wyrozumiałe było....Pomysł był super, mamy nadzieję na kontynuację w przyszłości. Pozdrawiamy

urko
19 410 56
urko 19 410 56
#431831.01.2010, 20:15

aniela 1102
#4315

No to niezła z Ciebie kukuła! Masz rację, starsze dziecka są jak bumerangi - zawsze wracają :)

Hmmm... pierwszy raz jadłem ruskie z mięsem... ~:|

To Ty nie wiedziałaś, że walka z wiatrakami jest moim powołaniem?! Jestem w tym całkiem niezły :)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#431931.01.2010, 20:29

Mario - baaardzo, ale to baaardzo wielkie dzieki za wspaniala wycieczke. tez licze na dalszy ciag. pozdrawiam i do kolejnego spotkania. wyrazy wdziecznosci nastapia w naturze w postaci lekko przetworzonego chmielu. :D

ps. a wieczorem bede sie upolityczniac.

aniela1102
5 985
aniela1102 5 985
#432031.01.2010, 20:37

#4318...usiu..

...zmieniac nick na Dulcynea?;-)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis