Maria maria
#4345 | Dziś - 18:15
na niedzielę mamy frunięcie zaplanowane....wypijcie za nasze zdrowie i oszczędzajcie sie co byście zdrowi byli jak wrócimy pod skrzydła Wasze. Mąż już urlopem się napawa...ale zbyt skutecznie wydaje mi się....
oczywiscie bedziemy sie oszczedzac i wyczekiwac z utesknieniem. pozdrowienia dla meza. :D
Witam!! poszukuje slicznej kobietki ktora w nocy z soboty na niedziele (13/14-02-2010) bawila sie z kolezanka w okolarach w siglo club-ie...mialas na sobie jasna dzinsowa spodniczke, czarna bluzeczke na ramiaczkach i rajstopy w cos ala kratke przezroczysta....Strasznie mi zalerzy na odnalezieniu tej osobki...jesli to ty lub to ty byl;as ta kolerzanka w okolarach prosze o kontakt...:) Jesli oczywiscie jest to mozliwe..:) podaje mojego maila [email protected] i numer fona 07772494966 ...licze na to ze sie odnajdziesz..:)
to jest poniekad kontynuacja watku pt. "lista obecnosci osob samotnych na emito". napisalam poniekad, poniewaz nie bedziemy tu prowadzic zadnych rejestrow samotnych, singli, rozwiedzionych, czy innej masci. dla jasnosci - rzecz dzieje sie w edynburgu, a sprowadza sie do tego, ze kto ma ochote rzuca pomysl spotkania (jak na razie dominuja spotkanie w pubie, ale byl tez grill i kregle) i kto ma ochote - przychodzi, i tyle