Do góry

spotkania towarzyskie bez cisnien matrymonialnych

Temat zamknięty
wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
18.07.2009, 14:14

to jest poniekad kontynuacja watku pt. "lista obecnosci osob samotnych na emito". napisalam poniekad, poniewaz nie bedziemy tu prowadzic zadnych rejestrow samotnych, singli, rozwiedzionych, czy innej masci. dla jasnosci - rzecz dzieje sie w edynburgu, a sprowadza sie do tego, ze kto ma ochote rzuca pomysl spotkania (jak na razie dominuja spotkanie w pubie, ale byl tez grill i kregle) i kto ma ochote - przychodzi, i tyle

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#435105.02.2010, 18:36

Maria maria
#4345 | Dziś - 18:15
na niedzielę mamy frunięcie zaplanowane....wypijcie za nasze zdrowie i oszczędzajcie sie co byście zdrowi byli jak wrócimy pod skrzydła Wasze. Mąż już urlopem się napawa...ale zbyt skutecznie wydaje mi się....

oczywiscie bedziemy sie oszczedzac i wyczekiwac z utesknieniem. pozdrowienia dla meza. :D

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#435205.02.2010, 18:50

Dzieki Maria ale chyba nic nie potrzebuje :)
wje wjura o 21:30 na skrzyzowaniu north bridge i hannover st. :) grono 4 kobiet :)))) Aga i Gosia z Edyta (bylismy razem na koncercie)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#435305.02.2010, 18:54

tylko musze sie dopytac gdzie bo cos mi sie wydaje ze miejsce spotkania cos nie teges ;) ale jakby co to we franku:)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#435405.02.2010, 18:58

juz wiem:) skrzyzowanie high st i north bridge

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#435505.02.2010, 18:58

north bridge i hannover st, chyba faktycznie jakos nie teges, jakby sie nie krzyzuja chyba? ;>

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#435605.02.2010, 18:59

aha, to ja bede na was czekac pod frankiem. :D

ps. "cieszysz sie?"

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#435705.02.2010, 19:10

ps jasne ze sie cieszymy :))))

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#435805.02.2010, 19:16

ja tez. wobec tego ide zazyc kapieli. :D

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#435906.02.2010, 21:59

bry z wieczora!
oglaszam wszem i wobec, ze jutro tradycyjnie pod adamem o 20!!!

potem idziemy do secret arcade, pozniej ewentualnie przeniesiemy sie do franka sztajna na karałoke. :D

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#436006.02.2010, 22:05

jak nie zdaze pod adama to dolacze w sa :D

MarlenaAnonim
510
#436114.02.2010, 03:40

i co znalazl Walentynke ;> ??

Szalonego Swieta Zakochanych wszystkim zycze ;)

MarlenaAnonim
510
#436214.02.2010, 03:41

ale zonk... pomylilam temat ;/ jak ktos moze to prosze by usuna oba wpisy ;)

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#436314.02.2010, 15:24

Witam!! poszukuje slicznej kobietki ktora w nocy z soboty na niedziele (13/14-02-2010) bawila sie z kolezanka w okolarach w siglo club-ie...mialas na sobie jasna dzinsowa spodniczke, czarna bluzeczke na ramiaczkach i rajstopy w cos ala kratke przezroczysta....Strasznie mi zalerzy na odnalezieniu tej osobki...jesli to ty lub to ty byl;as ta kolerzanka w okolarach prosze o kontakt...:) Jesli oczywiscie jest to mozliwe..:) podaje mojego maila [email protected] i numer fona 07772494966 ...licze na to ze sie odnajdziesz..:)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#436414.02.2010, 21:18

hello... co to forum wymarlo???????? ;))))

TataJasia
34 810 87
TataJasia 34 810 87
#436514.02.2010, 21:27

D S...gdybyś jeszcze tak opisał oczy...to (być może) mógłbym ci pomóc...

TataJasia
34 810 87
TataJasia 34 810 87
#436614.02.2010, 21:29

#4364...Mała a co Ty tu robisz?

(p.s. ...dziś na forum siedzą same stare pryki itp. odpad...
...reszta siee kocha itp...)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#436714.02.2010, 21:34

bo ja jestem odpad :))) i sie nie kocham :P

TataJasia
34 810 87
TataJasia 34 810 87
#436814.02.2010, 21:35

...a...ha...

TataJasia
34 810 87
TataJasia 34 810 87
#436914.02.2010, 21:36

(p.s. ...mam nadzieję że nie oczekiwałaś...litości...itp. współczucia...)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#437014.02.2010, 21:38

bron boze :)))) nigdy nie swietowalam tego "czegos" i nie zamierzam tego zmieniac :))))

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#437114.02.2010, 21:44

bry wieczor
jakby co, to ja zyje. :D

aniela1102
5 985
aniela1102 5 985
#437214.02.2010, 21:46

..yyy..ja tez nie...ale ..kazda okazja jest dobra....lece...do ula...-;)))

TataJasia
34 810 87
TataJasia 34 810 87
#437314.02.2010, 21:46

(#4370...siee powstrzymam od komentarza...
...chodź nie powiem...że to łatwe...))

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#437414.02.2010, 22:24

tatko a co tu komentowac????:)

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#437514.02.2010, 22:27

anielu, czy wobec powyzszego zyczenie Ci brej nocy jest ok? :D

wje_wjura_kociu
28 669 17
wje_wjura_kociu 28 669 17
#437614.02.2010, 22:28

*anielo

TataJasia
34 810 87
TataJasia 34 810 87
#437714.02.2010, 22:29

(#4374...uwierz na "słowo"...że jest...
...dużo...
...bardzo dużo...)

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#437814.02.2010, 22:31

#4377 na slowo pisane????;)

TataJasia
34 810 87
TataJasia 34 810 87
#437914.02.2010, 22:39

#4378...Mała...nie ciągnij mnie (za język)
...bo to (ponoć) boli...

Mala_Mi.
1 863
Mala_Mi. 1 863
#438014.02.2010, 22:40

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis