Do góry

feniks

Jak przeciwdziałać dyskryminacji?

Centrum Rozwoju, Terapii i Wsparcia FENIKS w Edynburgu zaprasza do udziału w projekcie z zakresu przeciwdziałania dyskryminacji. Projekt składa się z dwóch warsztatów.

Jeśli:

  • Chcesz wiedzieć, jak zachować się w pracy podczas kontaktu z osobą różniącą się od Ciebie pochodzeniem etnicznym, rasowym, wyznaniem, sprawnością fizyczną lub umysłową, orientacją seksualną lub wiekiem?

Czujesz, że zaraz wybuchniesz?

Cantrum Feniks w Edynburgu zaprasza na warsztat pod tytułem "Zanim ekloduję – o emocjach, kłótniach i konfliktach".

Zaproszenie na badanie fokusowe wśród emigrantów z A8

Centrum Rozwoju, Terapii i Wsparcia FENIKS poszukuje do udziału w badaniach fokusowych osób pochodzących z krajów A8 (grupa ośmiu krajów, które wstapiły do UE 1 maja 2004 roku: Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Polska, Słowacja, Słowenia) oraz z Rumuni i Bułgarii. Badanie przeprowadzane jest w ramach projektu Investing In Ideas finansowanego przez Big Lottery Fund.

Grupa terapeutyczna dla dzieci i rodziców

Centrum FENIKS w Edynburgu zaprasza dzieci wraz z rodzicami na grupę terapeutyczną o charakterze warsztatowym.

Jeśli Twoje dziecko:

  • Czuje się samotne
  • Ma problemy z nawiązywaniem kontaktu z rówieśnikami
  • Nie wierzy w siebie
  • Ma trudności z odnalezieniem się (z aklimatyzacją) w Szkocji
  • Ma problemy emocjonalne (złość, agresja, płacz, krzyk)

A Ty chcesz lepiej poznać i zrozumieć swoje dziecko – ta grupa jest dla Was!

Edynburg: warsztaty ze skutecznej komunikacji

Centrum Feniks w Edynburgu organizuje dwudniowe warsztaty ze skutecznej komunikacji.

Komunikacja interpersonalna (międzyludzka) obejmuje szeroki zakres umiejętności przydatnych każdemu, niezależnie od wieku, płci i profesji. Nasz warsztat Skutecznej Komunikacji to propozycja dla osób, które chcą doskonalić swoje relacje i skuteczność swojego porozumiewania się z ludźmi.

Warsztat będzie obejmował elementy wykładu, ćwiczeń praktycznych, dyskusję grupową. Uczestnicy otrzymają materiały z podsumowaniem tego, czego się nauczyli.

Edynburg: Rzuć palenie!

Zastanawiasz się czy jesteś uzależniony/uzależniona od palenia? Myślisz o rzuceniu palenia? Próbowałeś/aś wiele razy i boisz się kolejnej porażki?

Centrum Rozwoju Terapii i Wsparcia FENIKS w Edynburgu zaprasza do udziału w programie terapeutycznym prowadzonym według najnowszej wiedzy o uzależnieniu nikotynowym. Zajęcia poprowadzi specjalistka psychoterapii uzależnień – Danuta Garstka.