Do góry

Najważniejsze Wydarzenie Dnia - zapodaj link

Zaloguj się by dodać komentarz
Scribe777
2 087
Scribe777 2 087
22.05.2016, 18:41

Wobec wielu wydarzen Emito bezwstydnie milczy - pomoz innym byc na biezaco z istotnymi wydarzeniami dnia/ tygodnia.

harrier
11 510
harrier 11 510
#3282125.01.2026, 20:29

S filmu wynika, ze musiau grac role menża petęnta. Pani z hauzingu nie rospytywala o kapsle i dala im dwubedrumowy flat od renki.

Jak mje cleaner nie zamiecie, to obejże jeszcze te dwa piersze odcinki, bo tam sie krenco Polacy tesz.

tutturu.
884
tutturu. 884
#3282225.01.2026, 21:23

Wim, paczałem. :D

tutturu.
884
tutturu. 884
#3282325.01.2026, 21:24

koleszka trochę nie hciau być menżem. ;)

Judasz
9 275
Judasz 9 275
#3282425.01.2026, 21:25

Jakiesiś śfiństfa oglondajo, a potem zasnonć nie mogo.

I tłuko sie po chałupie do czeciej w nocy , czszaskajo lodófkom i wyzerajo co bonć, a rzyć ot tego rośnie.

cicho_wracam
371
#3282525.01.2026, 21:50

O co chodzi. Staram się zrozumieć na czym polegają te debilne bełkotania i nie jestem w stanie tego pojąc na tym "wątku" Czy to jets jakiś konkurs na największego idiotę we wsi czy też na doradcę Tuska albo Ursuli coś tam albo na namiestnika pomarańczowego mandaryna na tzw demokrację szerzące kraje.

cicho_wracam
371
#3282625.01.2026, 21:56

Jak to się popularnie mówi jestem w chuj długo na tym portalu ale nie jestem w stanie zrozumieć infantylnych bełkotów. Dajcie sobie gromnicę w d ... i bądźcie szczęśliwi ale przestańcie udawać idiotów . Chyba że nie udajecie. Jeżeli tak to przepraszam.

Judasz
9 275
Judasz 9 275
#3282725.01.2026, 22:04

Bo to jest dla dzieci specjalnej troski, a inteligentni tego nie zrozumią.

tutturu.
884
tutturu. 884
#3282825.01.2026, 22:42

#826:

Nie ma przymusu czytania. Zamjast siedzieć na emicie ksionszkje se kup jakomś.

tutturu.
884
tutturu. 884
#3282925.01.2026, 22:42

#826:

Nie ma przymusu czytania. Zamjast siedzieć na emicie ksionszkje se kup jakomś.

harrier
11 510
harrier 11 510
#3283025.01.2026, 23:20

Nie ma przymusu czytania. Zamjast siedzieć na emicie ksionszkje se kup jakomś.

Judasz
9 275
Judasz 9 275
#3283126.01.2026, 05:37

I co rześta zrobiły ?

Spłoszył sie. A byłby czfarty do gry f karty.

Judasz
9 275
Judasz 9 275
#3283226.01.2026, 05:59

Dzień dobry

tutturu.
884
tutturu. 884
#3283326.01.2026, 08:50

Przestań.

tutturu.
884
tutturu. 884
#3283426.01.2026, 08:52

Słońce wyjrzało. Teraz, gdy wyjeżdżam. Gdzie było przez cały weekend? grzecznie się zapytowywowywuję.

Bry.

Judasz
9 275
Judasz 9 275
#3283526.01.2026, 09:06

Miało wolne ?

Judasz
9 275
Judasz 9 275
#3283626.01.2026, 09:28

Iga wygrała s przedstawicielkom kanguruf.

tutturu.
884
tutturu. 884
#3283726.01.2026, 09:33

#835:

No to się nie napracowało albo siedzi na benach, bo już sobie poszło.

Judasz
9 275
Judasz 9 275
#3283826.01.2026, 11:18

Każden opierdala sie ja umi.

Judasz
9 275
Judasz 9 275
#3283926.01.2026, 11:20

Wg BBC słonko popracuje f środe, 4 lutego.

Albo nie.

Judasz
9 275
Judasz 9 275
#3284026.01.2026, 11:58

Zresztom, zara fstanie Wiedźma i poda prawdziwo pogode.

harrier
11 510
harrier 11 510
#3284126.01.2026, 15:35

Jak mam pranie wywieszone w ogrodku, to pada. Ale nie ciegiem, tylko najpierw słąnko czeka, az wywiesze. Potem pada. Zbieram szmaty do srodka. To znuf słąnko wyłazi. To na dwur ja z praniem. I zaras pada.

To jes prognoza pogody na dzien prania w Harrier Towers. A u Was to nie wiem, kiedy macie pranie.

Judasz
9 275
Judasz 9 275
#3284226.01.2026, 15:38

Oj ! Zaspała ?

harrier
11 510
harrier 11 510
#3284326.01.2026, 15:38

Dobija mnie ta nowoczesna ortografja. ''Słąko'' siem pisze, po co tam ''n'' jeszcze!

Ide pszepisac za kare czy linijki i szlaczek walnonć.

Judasz
9 275
Judasz 9 275
#3284426.01.2026, 15:42

Jak trza, to się pierze, wiesza a zaś potem włancza urzondzenie do oddzielania wody ot powietrza i po 12 godzinach jest sóche.

We środku chałupy.

Judasz
9 275
Judasz 9 275
#3284526.01.2026, 15:48

P.S.

I słąko może mię pocałować ...

harrier
11 510
harrier 11 510
#3284626.01.2026, 17:57

44

Noalejakto? Jakto? nie lubisz sobie pszyodziewku wywiesic na dwur i latac potem fte i wefte do wieczora?

Judasz
9 275
Judasz 9 275
#3284726.01.2026, 18:59

I jeszcze bardziej mokre zdejmować nisz powiesiłem ?

Otpowiadam : nie lubie

harrier
11 510
harrier 11 510
#3284826.01.2026, 21:38

Szypko czeba latac, asz fórczy! I nie gapic sie w smartfon, tylko stac w gotowosci pod jabłąką. I sóche fszysko, tylko Ty mokry od latania ;-)

Judasz
9 275
Judasz 9 275
#3284926.01.2026, 22:30

No tesz, a to nie czeba mieć predyspozycji ?

Nie czeba być kobitom żeby wedle ciuchuf tak latać jak kot s pencheżem?

harrier
11 510
harrier 11 510
#3285026.01.2026, 23:30

Predyspozycje czeba miec tako, ze nie musi siem isc do roboty. Bycie kobitom nie ma wienkszego znaczenia, jesli czeba isc do fabryki czy tam bjura.

Latanie jak kot s pencheżem uczymuje wysoka sprawnosc sendziwych osup, to jes plós dodatni tesz. Użondzenia rzro pront i zagracajo pszesczeń.

Dobranoc!

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis