Do góry

bardzo chetnie

Temat zamknięty
MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
04.04.2008, 15:31

poznam jakies mamy z dziecmi mieszkajace na baberton:)

KRZYSIEKsaper
255
#104.04.2008, 16:27

cz ja mam 2 mies bobaska

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#204.04.2008, 16:34

czesc moj babel w czerwcu skonczy 3 latka i bardzo chetnie poznalby inne dzieci

KRZYSIEKsaper
255
#304.04.2008, 16:36

moja Ola sama siedzi w domu i nudzi sie, jak chcesz mozecie sie poznac,

no_i_git
1 865
no_i_git 1 865
#404.04.2008, 16:36

elastyczny chyba lubi bawic sie z dziecmi...nie jestem pewna...

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#504.04.2008, 16:41

bardzo chetnie ale kiedy? ja zaniedlugo mykam do pracy:(

no_i_git
1 865
no_i_git 1 865
#604.04.2008, 16:44

elastyczny, kiedy?

elastyczny.jozef
5 797
#704.04.2008, 16:45

Nienawidze.

no_i_git
1 865
no_i_git 1 865
#804.04.2008, 16:56
MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#904.04.2008, 16:57

oj jozio niedobrze z toba

no_i_git
1 865
no_i_git 1 865
#1004.04.2008, 16:59
poluszka
Wpisów: 707
Dziś - 16:57
oj jozio niedobrze z toba
Zgłoś do moderacji

tez tak sadze!

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis