poznam jakies mamy z dziecmi mieszkajace na baberton:)
cz ja mam 2 mies bobaska
czesc moj babel w czerwcu skonczy 3 latka i bardzo chetnie poznalby inne dzieci
moja Ola sama siedzi w domu i nudzi sie, jak chcesz mozecie sie poznac,
elastyczny chyba lubi bawic sie z dziecmi...nie jestem pewna...
bardzo chetnie ale kiedy? ja zaniedlugo mykam do pracy:(
elastyczny, kiedy?
Nienawidze.
nie?
oj jozio niedobrze z toba
tez tak sadze!
poznam jakies mamy z dziecmi mieszkajace na baberton:)