Dokladnie,ja mialem do czynienia z Albanczykami w ich naturalnym srodowisku i moge tylko powiedziec ze sa to ludzie ostatniego sortu,ze tak powiem.Narody jako zbiorowosc powinny starac sie zyc na swoich ziemiach,choc nie mozna porownywac emigracji polskiej w UK do naplywu obcych kulturowo,religijnie i etnicznie barbarzyncow muzulmanskich na teren Europy...Nie skanduje Polska dla Polakow...skadinad,chyba powinienem,bo to w dzisiejszych czasach chyba dla Polski priorytet,obserwujac sytuacje geopolityczna na swiecie...
Zwracalam sie do autora tego posta. to po pierwszeCo do wypowiedzi z godz 18:06, to przypominam Ci, ze Polska tez pieknie swoje granice po wojnie przesunela.... ciekawe co powiesz o rdzennej ludnosci z tzw. Nieder Schlesien, czyli naszego Dolnego Slaska i innych terenow..... Do tej pory, jak mnie pytaja skad jestem, a pada slowo "Polska", to od razu draza temat Sudeten Deutschen itp. Tez teraz mowie, ze jestem z Galizien.....(nota bene zadam niepodleglosci i suwerennosci Galicji... hehe...)
rozgrzewanie na nowo kotla balkanskiego ktory od setek lat jest niespokojny panstwa uni europejskiej i narodow zjednoczonych oraz watykan jeszcze nie odpowiedzialy za to jak na ich oczach w latach 90 w srodku europy mordowalo sie ludzi strzalem w tyl glowy tak samo jak w katyniu w latach 40 czy oswiecimiu nie wazne jaka decyzja zostanie podjeta i czy kosowo bedzie lub nie bedzie niepodlegle decyzja bedzie zla dla calego rejonu balkanskiego Wiec dzisiaj niech sie nie dwoja i nie troja madre glowy i niech nie dumaja nad demokracja przez 2 lata w centrum europy mielismy ulice snajperow na oczach pseldozolnierzykow z narodow zjednoczonych odcinali ludzia glowy ciekawe ile ludzi w europie z tego powodu dochodzi do psychiatry
bicz bozy.hehe z czym Ty sie probujesz utozsamiac tym nickiem.Poczytaj troche kolego historie,od czego rozpoczela sie 1 wojna swiatowa.Poczytaj kto zaczal konflikt balkanski.Kto kogo mordowal w Srebrenicy.Bylem tam w 1992 roku.Na samym poczatku wojny,widzialem miejscowosci Kosowa i sama Srebrenice tez.Gdybys mial troche pojecia w jaki sposob traktowali Serbowie Albanczykow i w jaki sposob traktowani sa Palestynczycy przez Izraelczykow(odbieglem troche) to nie pisalbys takich glupot.Ale wracajac do tematu.W kosowie zaiskrzy w 100% i mam nadzieje ze ten konflikt nie przeniesie sie,na juz dzielaca sie Europe.Nie czas na 3 wojne swiatowa jeszcze.Mysle ze to bedzie stale ognisko zapalne w Europie.Tak jak na Izrael i Palestyna.Syria spi jeszcze ale kto wie co bedzie w przyszlosci,kiedy Iran juz zapowiada zaglade Izraela.A Ty biczyk swoja podpuszke wsadz pod poduszke.I nie utozsamiaj sie z ortodoksyjnym katolikiem,kiedy nim nie jestes.
z jednej strony troszkę żal mi Serbii, bowiem jest to serbska ziemia a nie albańska. Z drugiej strony jako sługus Rosji niech się nie dziwią, że "świat" jest dla nich okrutny, przy tych gierkach politycznych jakie odbywają się współcześnie. Nie mam jakiegoś szczególnego zdania na ten temat, nigdy nie zamieszkam ani w Serbii, ani w Albanii ani w Kosovie. Mam inne problemy na głowie, żeby podniecać się sytuacją na Bałkanach.A piszę tego posta, bowiem śmiać mi się chce z Rogatej - Albanien, Galizien, Nieder Schlesien - zapomniało się polskich nazw geograficznych? Jak chcesz to szpedam Tobie za parę OJRO polski globus.
Podludzie z Kosowa oglosili niepodleglosc!Kolejny raz Serbia jest zmuszana do uznania dyktatu kliki panstw zachodnich i do akceptacji samozwanczej,muzulmanskiej enklawy jako niepodleglego panstwa.Ziemie Kosowa zostaly zasiedlone przez muzulmanow,jednak sa integralna czescia Serbii.Wspolczuje narodowi serbskiemu,flekowanemu bez litosci przez zachodnich tolerastow.Natomiast brudne muzulmanstwo w Kosowie juz spokojnie bedzie moglo sie zajac produkcja narkotykow i ekspansja islamu na dalsze ziemie Europy...Swietujcie wolne Kosowo!...