Do góry

Serbia

Temat zamknięty
rafal
250
rafal 250
18.02.2008, 10:06

Podludzie z Kosowa oglosili niepodleglosc!Kolejny raz Serbia jest zmuszana do uznania dyktatu kliki panstw zachodnich i do akceptacji samozwanczej,muzulmanskiej enklawy jako niepodleglego panstwa.Ziemie Kosowa zostaly zasiedlone przez muzulmanow,jednak sa integralna czescia Serbii.Wspolczuje narodowi serbskiemu,flekowanemu bez litosci przez zachodnich tolerastow.Natomiast brudne muzulmanstwo w Kosowie juz spokojnie bedzie moglo sie zajac produkcja narkotykow i ekspansja islamu na dalsze ziemie Europy...Swietujcie wolne Kosowo!...

Rogata
1 819
Rogata 1 819
#3118.02.2008, 18:06

BTW.w moim budynku zarzadca (Hausmeister sie to nazywa) jest Kosovo-Albaner i wierz mi, ze ani on, ani jego zona, ani jego dizeci nie smierdza i bynajmniej nie nosza turbanow na glowach.Najconalisci... nie macie pojecia. Ruszcie dupy w swiat, to sie Wam oczy otworzaPa

DarekGLA
1 121
DarekGLA 1 121
#3218.02.2008, 18:06

Nie porownuj sytuacji Polski z 1917 do Kosowa.Kosowscy Albanczycy to ludnosc naplywowa, ktora plegnac sie jak karaluchy doprowadzila do wypedzen rdzennej ludnosci.

DarekGLA
1 121
DarekGLA 1 121
#3318.02.2008, 18:06

w turbanach chodza sikhowie, wiec nie wiem o co ci chodzi

DarekGLA
1 121
DarekGLA 1 121
#3418.02.2008, 18:07

wyjatek potwierdza regule ;)

DarekGLA
1 121
DarekGLA 1 121
#3518.02.2008, 18:08

nie jestem zadnym nacjonalista, natomiast uwazam,ze ludnosc naplywowa powinna przyjac warunki kraju goszczacego ich, takimi jakie sa.Jezeli sie nie podoba, niech wracaja do siebie.

DarekGLA
1 121
DarekGLA 1 121
#3618.02.2008, 18:10

nie musze nawet widzic Kosovo-Albaner, wystarczy,ze wiem co zrobili z Serbami w ich rodzimym kraju.

rafal
250
rafal 250
#3718.02.2008, 18:11

Dokladnie,ja mialem do czynienia z Albanczykami w ich naturalnym srodowisku i moge tylko powiedziec ze sa to ludzie ostatniego sortu,ze tak powiem.Narody jako zbiorowosc powinny starac sie zyc na swoich ziemiach,choc nie mozna porownywac emigracji polskiej w UK do naplywu obcych kulturowo,religijnie i etnicznie barbarzyncow muzulmanskich na teren Europy...Nie skanduje Polska dla Polakow...skadinad,chyba powinienem,bo to w dzisiejszych czasach chyba dla Polski priorytet,obserwujac sytuacje geopolityczna na swiecie...

Rogata
1 819
Rogata 1 819
#3818.02.2008, 18:12

Zwracalam sie do autora tego posta. to po pierwszeCo do wypowiedzi z godz 18:06, to przypominam Ci, ze Polska tez pieknie swoje granice po wojnie przesunela.... ciekawe co powiesz o rdzennej ludnosci z tzw. Nieder Schlesien, czyli naszego Dolnego Slaska i innych terenow..... Do tej pory, jak mnie pytaja skad jestem, a pada slowo "Polska", to od razu draza temat Sudeten Deutschen itp. Tez teraz mowie, ze  jestem z Galizien.....(nota bene zadam niepodleglosci i suwerennosci Galicji... hehe...)

Rogata
1 819
Rogata 1 819
#3918.02.2008, 18:16

Nie chcialbys widziec Serba w akcji.... wierz mi. W sensie, jak zaczyna sie w nim burzyc balkanska krew. No i zebym nie musiala przypominac, ze to Serbowie zaczeli caly proces wojen na Balkanach (wszystkich).

Rogata
1 819
Rogata 1 819
#4018.02.2008, 18:19

DarekGLA: bo tu poprawnosc polityczna robi sie z glowa, bez pustych sloganow, jak chociazby na Wyspach. l datego zyje sie mi tu lepiejDla potwierdzenia polecam do poczytania przypadek Ariogony Zogaj (rodzina bosniackich uciekinierow wojenych, ktorym kazano wrocic do domu, 2007- cenne uwagi)Na razie

rafal
250
rafal 250
#4118.02.2008, 18:23

Zly,zly,zly Serb!!!...I biedny,biedny,na maksa biedny i sponiewierany Albanczyk-kulturalny i lagodny,pokojowo nastawiony do wszystkich......heh...

rafal
250
rafal 250
#4218.02.2008, 18:24

W kwestii Dolnego Slaska-ta sprawa wiaze sie przeciez z odebraniem Polsce Wilna i Lwowa.I natychmiast oddalbym Wroclaw i Szczecin w zamian za odzyskanie tych czysto polskich miast!

jmariusz3
19 014
jmariusz3 19 014
#4318.02.2008, 19:52

http://pl.wikipedia.org/wiki/Masakra_w_Srebrenicy ,nikt nie jest swiety na Bałkanach.

DarekGLA
1 121
DarekGLA 1 121
#4418.02.2008, 20:17

Pewnie ,ze nie.Popatrz jednak na date 'pogromow marcowych', zrozumiesz,ze Srebrenica byla tylko odwetem.Ja bym pewnie zrobil tak samo...i Ty pewnie tez.

DarekGLA
1 121
DarekGLA 1 121
#4518.02.2008, 20:18

...chyba,ze podoba Ci sie ,ze imigranci zaczynaja wprowadzac wlasne porzadki...niekoniecznie majace cos wspolnego z porzadkiem.

Profil nieaktywny
mehow
#4618.02.2008, 20:19

rozgrzewanie  na nowo kotla balkanskiego ktory od setek lat jest niespokojny panstwa uni europejskiej i narodow zjednoczonych oraz watykan jeszcze nie odpowiedzialy za to jak na ich oczach w latach 90 w srodku europy mordowalo sie ludzi strzalem w tyl glowy tak samo jak w katyniu w latach 40 czy oswiecimiu nie wazne jaka decyzja zostanie podjeta i czy kosowo bedzie lub nie bedzie niepodlegle decyzja bedzie zla dla calego rejonu balkanskiego Wiec dzisiaj niech sie nie dwoja i nie troja madre glowy i niech nie dumaja nad demokracja przez 2 lata w centrum europy mielismy ulice snajperow na oczach pseldozolnierzykow z narodow zjednoczonych odcinali ludzia glowy ciekawe ile ludzi w europie z tego powodu dochodzi do psychiatry

za długie by wpisać
136
#4718.02.2008, 21:29

Kosovo je Srbija.Shame for Poland when goverment recognize false state.

Profil nieaktywny
marusia
#4818.02.2008, 23:04

bicz bozy.hehe z czym Ty sie probujesz utozsamiac tym nickiem.Poczytaj troche kolego historie,od czego rozpoczela sie 1 wojna swiatowa.Poczytaj kto zaczal konflikt balkanski.Kto kogo mordowal w Srebrenicy.Bylem tam w 1992 roku.Na samym poczatku wojny,widzialem miejscowosci Kosowa i sama Srebrenice tez.Gdybys mial troche pojecia w jaki sposob traktowali Serbowie Albanczykow i w jaki sposob traktowani sa Palestynczycy przez Izraelczykow(odbieglem troche) to nie pisalbys takich glupot.Ale wracajac do tematu.W kosowie zaiskrzy w 100% i mam nadzieje ze ten konflikt nie przeniesie sie,na juz dzielaca sie Europe.Nie czas na 3 wojne swiatowa jeszcze.Mysle ze to bedzie stale ognisko zapalne w Europie.Tak jak na Izrael i Palestyna.Syria spi jeszcze ale kto wie co bedzie w przyszlosci,kiedy Iran juz zapowiada zaglade Izraela.A Ty biczyk swoja podpuszke wsadz pod poduszke.I nie utozsamiaj sie z ortodoksyjnym katolikiem,kiedy nim nie jestes.

dreamtheater
258
#4918.02.2008, 23:26

wy ludzie nie macie innych tematowi tak nic nie wskuracie na to szkoda czasu na takie debaty.

dreamtheater
258
#5018.02.2008, 23:27

tak jak szarzy polacy nie maja wplywu na polityke w polsce to tym bardziej nie mamy wplywu na to co sie dzieje w innych zakatkach naszego globu.

dreamtheater
258
#5118.02.2008, 23:28

szkoda marnowac czas na takie debaty.

squit
3 108
squit 3 108
#5218.02.2008, 23:32

przepraszam...  pierwszy kendo wydrukował stan faktyczny ,własność ziemi ,daty budowy zabytków itd...  nie ma najmniejszej wątpliwości!        to  ,że albańczycy się rozmnożyli w takim stopniu -nie ma nic do własności ZiemI    ...nie lubię   ,ale coraz bardziej robię się proRosyjski :)

rafal
250
rafal 250
#5319.02.2008, 00:08

nie jestem ortodoksyjnym katolikiem slum,...ale chcialbym nim byc.......w konflikcie kultur i cywilizacji zas,stoje po stronie cywilizacji europejskiej i religii chrzescijanskiej-przeciw Koranowi i muzulmanstwu.Tu jestem u siebie i chce by tak zostalo-understood?....bohaterze wojenny...?

kumys
123
kumys 123
#5419.02.2008, 00:26

tak, to nie byloby fair, gdyby rzad pana Tuska poparl ten sztuczny twor,to bylaby wielka niefrasobliwosc tego dyletanta na niemieckim paskunie moze sie tak stac, nie sadze...

squit
3 108
squit 3 108
#5519.02.2008, 00:31

...też wydaje mi się ,że Pan Premier mógłby ze wzgłędu na podobieństwa w Polskiej historji  zastanowić  się  co robi...   

kumys
123
kumys 123
#5619.02.2008, 00:35

ale czy on sie kiedykolwiek zastanawial pod katem widzenia dobra Polski? czy swojego i swych mocodawcow?

squit
3 108
squit 3 108
#5719.02.2008, 00:37

chyba raczej tak -poprawił stosunki z Rosją  to ważne ,bardzo ważne bynajmniej z ekonomicznego punktu widzenia Polski

kumys
123
kumys 123
#5819.02.2008, 00:40

hmm, dyskusyjne,bardzo, ale daleko od tematu glownego,pozdrawiam i do jutra, ide spac...

squit
3 108
squit 3 108
#5919.02.2008, 00:44

pozdrawiam wzajemnie, dobranoc

Profil nieaktywny
xaxa
#6019.02.2008, 01:35

z jednej strony troszkę żal mi Serbii, bowiem jest to serbska ziemia a nie albańska. Z drugiej strony jako sługus Rosji niech się nie dziwią, że "świat" jest dla nich okrutny, przy tych gierkach politycznych jakie odbywają się współcześnie. Nie mam jakiegoś szczególnego zdania na ten temat, nigdy nie zamieszkam ani w Serbii, ani w Albanii ani w Kosovie. Mam inne problemy na głowie, żeby podniecać się sytuacją na Bałkanach.A piszę tego posta, bowiem śmiać mi się chce z Rogatej - Albanien, Galizien, Nieder Schlesien - zapomniało się polskich nazw geograficznych? Jak chcesz to szpedam Tobie za parę OJRO polski globus.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis