Do góry

Swietny tekst - 'Facet doskonaly'

Temat zamknięty
Opium
2 011
Opium 2 011
14.03.2013, 09:52

Chcialam sie podzielic z Wami, podczas czytania usmiech nie ustepowal z mojej zazwyczaj gradowo pochmurnej twarzy:

Facet doskonały jest przystojny. Ale nie za bardzo, żeby się inne nie oglądały. Po drugie starannie ogolony. Z dwudniowym zarostem. Kolejna sprawa: oczy. To ważne. Oczy muszą być jasne, przejrzyste, uczciwe, najlepiej czarne. Włosy? Długie gęste kręcone, dokładnie przystrzyżone. Blond o zdecydowanej kasztanowej barwie, z lekką łysiną.

Niezbyt wysoki, dwa metry. Szczupły, wysportowany, z brzuchem. Totalny luzak w garniturze. Wydepilowany niczym małpa. W łóżku delikatny jak bestia. Wrażliwiec, poeta, umięśniony jak Schwarzenegger.

Szarmancki. Nieznajomy w podróży powinien taszczyć bagaże. Ale niezbyt ochoczo, bo wyjdzie, że złodziej. Powinien się serdecznie uśmiechać, półgębkiem, najlepiej wcale. Sprawiać wrażenie miłego, stonowanego, odpowiedzialnego wariata.

Świetnie, gdyby był lekarzem. Artystą. Księgowym. Kierowcą rajdowym. Żeby miał psa. To znaczy kota. Świnkę morską. Rybki. Żadnych zwierząt!

Co jeszcze? Musi być inteligentny. Tylko żeby się nie mądrzył! Miły. Ale nie jakiś milutki. Dowcipny, ale nie wesołek. Taki trochę zadziorny, zawadiacki. Hm, typ spod ciemnej gwiazdy… Ale z kryształową przeszłością! Chodzi o to, żeby nas po rękach całował, w drzwiach przepuszczał i rachunki płacił. I nie puszył się tym męskim szowinizmem, z cmokaniem w dłoń nie wyskakiwał. I niech pamięta, że jesteśmy niezależne, w końcu stać nas na zapłacenie rachunku! O, żeby mówił komplementy. Tylko, niech nie przesadza. Właściwie, lepiej niech się w ogóle nie odzywa.

Ma być wierny. I zazdrosny jak talib. Niech się jednak nie wtrąca w nasze sprawy, bo i tak ich nie zrozumie. Choć, oczywiście, jest cudownie wyrozumiały.

Podsumowując, Facet idealny to piekielny macho, sto procent mężczyzny, chodzący testosteron. Świetnie gotuje, robi zakupy, zajmuje się dziećmi. Ba! On karmi je piersią.

Sylwia Kubrynska

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#435118.06.2013, 08:30

ale popojutrze juz tak;p
dzien dobry...

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#435218.06.2013, 10:28

4351
i widzisz, jak niewiele potrzeba, zeby byc optymistOM:D

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#435318.06.2013, 10:29

Witam:)

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#435418.06.2013, 10:50

cze, mandolina:)

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#435518.06.2013, 10:51

(zyleta nie wolisz?) ;p

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#435618.06.2013, 10:55

asbo (anti- social behavior order:)
Kochana mozesz mnie nazywac jak chcesz;D

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#435718.06.2013, 10:56

*behaviour

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#435818.06.2013, 10:58

wydalas mnie, zyletko! :D

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#435918.06.2013, 11:02

ups;D

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#436018.06.2013, 11:02

Za lazenie po piwniczkach dostalas ;P :D?

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#436118.06.2013, 11:09

auc! bede se lazic, gdzie chce, mamusiu ;P

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#436218.06.2013, 11:12

Sorki, to dlatego,ze tez bym chciala polazic... ;)

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#436318.06.2013, 11:20

(udawalam, wcale nie bolalo:p)
to czemu nie lazisz? gdzie sie szlajasz, kiedy zwiedzac nalezy, kiedy grille sie grzejOM?? :)

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#436418.06.2013, 11:49

wlasnie ustawilem wczoraj nowy baniak:)

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#436518.06.2013, 11:55

rozgryzlam idee balonikow:))

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#436618.06.2013, 15:14

eeeee, balonikow?? Chyba sie zgubilem:D

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#436718.06.2013, 15:16

bosz, balonow z winem;p

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#436818.06.2013, 15:18

a co tu rozgryzac?? To sie pije a nie jeee, sprecyzuj swoje wnioski?

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#436918.06.2013, 15:22

facet z balonami zawsze moze mowic, ze kobietom, ktore go odwiedzaja, trudno jest wyciagnac wezyk z ust :D heheh

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#437018.06.2013, 15:25

bo jak sie przyssie... to dopoki dna nie zobaczy jedna z drugOM ;D

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#437118.06.2013, 15:26

w druga strone tez dobrze wychodzi, chyba zaczne wino pedzic ;P

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#437218.06.2013, 15:30

asbo... to ja tu mam opinie dyzurnego pijusa:D Nie zawstydzaj mnie;p

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#437318.06.2013, 15:33

noo dobra:) nie rozpedzam sie w swych zapedach z tym pedzeniem ;p

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#437418.06.2013, 15:34

ale balonow moge pozazdroscic? ;p

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#437518.06.2013, 15:35

ale pomysl przedni, chetnie bede wpadal na tzw test jakosci:p wiesz jakies ISO sie zorganizuje czy cos...

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#437618.06.2013, 15:36

dobrze, ze nie inspekcje sanitarna...

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#437718.06.2013, 15:38

to akurat przy pedzeniu chyba nie jest konieczne? Gdzies mi sie obilo ze alkohol swietnie dezynfekuje...

DDevil
Glasgow
1 687
DDevil Glasgow 1 687
#437818.06.2013, 15:47

Czesc
tak tak mietku swietnie dezynfekuje ja jeszcze do wczoraj czulem skutki tej dezynfekcji haha

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#437918.06.2013, 15:47

tak sie zastanawiam, ile jeszcze czasu viola bedzie te slonie ratowac... chyba sie normalnie stesknilam za nia

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#438018.06.2013, 15:48

DD sterylny jestes teraz, podziekuj mietkowi jak pan gajowy kazal;)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis