Do góry

Swietny tekst - 'Facet doskonaly'

Temat zamknięty
Opium
2 011
Opium 2 011
14.03.2013, 09:52

Chcialam sie podzielic z Wami, podczas czytania usmiech nie ustepowal z mojej zazwyczaj gradowo pochmurnej twarzy:

Facet doskonały jest przystojny. Ale nie za bardzo, żeby się inne nie oglądały. Po drugie starannie ogolony. Z dwudniowym zarostem. Kolejna sprawa: oczy. To ważne. Oczy muszą być jasne, przejrzyste, uczciwe, najlepiej czarne. Włosy? Długie gęste kręcone, dokładnie przystrzyżone. Blond o zdecydowanej kasztanowej barwie, z lekką łysiną.

Niezbyt wysoki, dwa metry. Szczupły, wysportowany, z brzuchem. Totalny luzak w garniturze. Wydepilowany niczym małpa. W łóżku delikatny jak bestia. Wrażliwiec, poeta, umięśniony jak Schwarzenegger.

Szarmancki. Nieznajomy w podróży powinien taszczyć bagaże. Ale niezbyt ochoczo, bo wyjdzie, że złodziej. Powinien się serdecznie uśmiechać, półgębkiem, najlepiej wcale. Sprawiać wrażenie miłego, stonowanego, odpowiedzialnego wariata.

Świetnie, gdyby był lekarzem. Artystą. Księgowym. Kierowcą rajdowym. Żeby miał psa. To znaczy kota. Świnkę morską. Rybki. Żadnych zwierząt!

Co jeszcze? Musi być inteligentny. Tylko żeby się nie mądrzył! Miły. Ale nie jakiś milutki. Dowcipny, ale nie wesołek. Taki trochę zadziorny, zawadiacki. Hm, typ spod ciemnej gwiazdy… Ale z kryształową przeszłością! Chodzi o to, żeby nas po rękach całował, w drzwiach przepuszczał i rachunki płacił. I nie puszył się tym męskim szowinizmem, z cmokaniem w dłoń nie wyskakiwał. I niech pamięta, że jesteśmy niezależne, w końcu stać nas na zapłacenie rachunku! O, żeby mówił komplementy. Tylko, niech nie przesadza. Właściwie, lepiej niech się w ogóle nie odzywa.

Ma być wierny. I zazdrosny jak talib. Niech się jednak nie wtrąca w nasze sprawy, bo i tak ich nie zrozumie. Choć, oczywiście, jest cudownie wyrozumiały.

Podsumowując, Facet idealny to piekielny macho, sto procent mężczyzny, chodzący testosteron. Świetnie gotuje, robi zakupy, zajmuje się dziećmi. Ba! On karmi je piersią.

Sylwia Kubrynska

Profil nieaktywny
srup
#432112.06.2013, 22:52

na ra asbo dzieki

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#432214.06.2013, 06:48

Wstawac! Trzeba sie mocno podekscytowac jutrzejszym spotkaniem na szczycie! Czasu Wam nie starczy na to jak bedziecie tyle spac :D

Dzien dobry!
Mietek piwniczka ogarnieta? :)

Jaki piekny dzien!

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#432314.06.2013, 08:16

heja, piwniczka ogarnieta, u mnie na osiedlu tyz bylo piknie, wiec odpalilem rowerek, a od centrum zaczelo kropioc...wrrrr

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#432414.06.2013, 08:22

prognoza troche mnie oslabila na jutro, bedziemy improwizowac:D

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#432514.06.2013, 08:28

mietek, jak to? to pogody nie zamowiles?? i co teraz bedzie? :)

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#432614.06.2013, 08:49

bedzie tak samo albo lepiej;p

DDevil
Glasgow
1 687
DDevil Glasgow 1 687
#432716.06.2013, 10:32

dobry :)

DDevil
Glasgow
1 687
DDevil Glasgow 1 687
#432816.06.2013, 10:36

to jak onamato , zostaniesz moja nowa znajoma :)

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#432916.06.2013, 14:16

hehe ddevil zgodnie z obietnica co?

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#433016.06.2013, 14:24

poszukuje ochotnika, ktory dowiezie mi zapas zupy chmielowej do salonu. Nie wychodze dzis z domu bo moglby mi sie mozg zlasowac od nadmiaru slonca...

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#433116.06.2013, 20:24

Weekend sie konczy, heh.
Witam:D

DDevil
Glasgow
1 687
DDevil Glasgow 1 687
#433216.06.2013, 21:55

no siemano mandolina co tam ?
#4329 tak jest , pierwszy najlepszy :D
musze powiedziec ma moc ten nektar sponiewiera mnie dzis caly dzien a czuje sie jak kon po westernie

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#433317.06.2013, 09:30

po staremu DDevil;D
Milego poniedzialku ludki;)

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#433417.06.2013, 09:44

czesc mandolina,

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#433517.06.2013, 09:47

czesc mietek, jak minal weekend:)?

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#433617.06.2013, 09:51

zawody balonowe w sobote mielismy, do teraz lekko przeploszony chodze:D

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#433717.06.2013, 09:57

Wow, zawody balonowe ;) podziwiales Szkocje z lotu ptaka(balona:)?

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#433817.06.2013, 10:00

oprowadzalem turystow po piwniczce...
--------------------------------------------------------
zawody balonowe to taka zorganizowana forma konsumpcji alkoholu, pije sie i patrzy kto pierwszy odleci:D

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#433917.06.2013, 10:14

hehehe:D
ok;)

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#434017.06.2013, 10:15

Taki ze mnie ekstremalny alkoholik,ze znam sie na terminologii ;D

DDevil
Glasgow
1 687
DDevil Glasgow 1 687
#434117.06.2013, 10:24

w takich zawodach balonowych to moglbym uczeszczac co drugi tydzien :D

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#434217.06.2013, 10:30

DDevil, nawiedziles piwniczke mietka;)?

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#434317.06.2013, 10:31

Dlaczego co DRUGI tydzien:)? Watrobka musie sie zregenerowac:P?

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#434417.06.2013, 10:32

Dlaczego co drugi tydzien? Watrobka musi sie zregenerowac;P?

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#434517.06.2013, 14:12

4338
patrzy sie raczej, kto uleci wyzej:)
mandolina, dolacz nastepnym razem- piwniczka ma ogrom ...mozliwosci matematycznych (chyba cos z procentami) ;)

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#434617.06.2013, 14:26

heheh
Image and video hosting by TinyPic

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#434717.06.2013, 14:30

Widzę, że pod moją nieobecność dużo się u was działo :-) I piwniczka Mietka zwiedzona! Ech... same fajności mnie omijają;/

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#434817.06.2013, 15:04

#4346 teraz juz nie odwoluj skoro udalo mi sie dotrzec do pracy...

DDevil
Glasgow
1 687
DDevil Glasgow 1 687
#434917.06.2013, 20:36

Tak tak mialem ta okazje moze tez se zrobie z czasem taka piwniczke :-D dobra sprawa :-P

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#435017.06.2013, 23:38

a masz, mietek! ;p
Image and video hosting by TinyPic

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis