Do góry

Swietny tekst - 'Facet doskonaly'

Temat zamknięty
Opium
2 011
Opium 2 011
14.03.2013, 09:52

Chcialam sie podzielic z Wami, podczas czytania usmiech nie ustepowal z mojej zazwyczaj gradowo pochmurnej twarzy:

Facet doskonały jest przystojny. Ale nie za bardzo, żeby się inne nie oglądały. Po drugie starannie ogolony. Z dwudniowym zarostem. Kolejna sprawa: oczy. To ważne. Oczy muszą być jasne, przejrzyste, uczciwe, najlepiej czarne. Włosy? Długie gęste kręcone, dokładnie przystrzyżone. Blond o zdecydowanej kasztanowej barwie, z lekką łysiną.

Niezbyt wysoki, dwa metry. Szczupły, wysportowany, z brzuchem. Totalny luzak w garniturze. Wydepilowany niczym małpa. W łóżku delikatny jak bestia. Wrażliwiec, poeta, umięśniony jak Schwarzenegger.

Szarmancki. Nieznajomy w podróży powinien taszczyć bagaże. Ale niezbyt ochoczo, bo wyjdzie, że złodziej. Powinien się serdecznie uśmiechać, półgębkiem, najlepiej wcale. Sprawiać wrażenie miłego, stonowanego, odpowiedzialnego wariata.

Świetnie, gdyby był lekarzem. Artystą. Księgowym. Kierowcą rajdowym. Żeby miał psa. To znaczy kota. Świnkę morską. Rybki. Żadnych zwierząt!

Co jeszcze? Musi być inteligentny. Tylko żeby się nie mądrzył! Miły. Ale nie jakiś milutki. Dowcipny, ale nie wesołek. Taki trochę zadziorny, zawadiacki. Hm, typ spod ciemnej gwiazdy… Ale z kryształową przeszłością! Chodzi o to, żeby nas po rękach całował, w drzwiach przepuszczał i rachunki płacił. I nie puszył się tym męskim szowinizmem, z cmokaniem w dłoń nie wyskakiwał. I niech pamięta, że jesteśmy niezależne, w końcu stać nas na zapłacenie rachunku! O, żeby mówił komplementy. Tylko, niech nie przesadza. Właściwie, lepiej niech się w ogóle nie odzywa.

Ma być wierny. I zazdrosny jak talib. Niech się jednak nie wtrąca w nasze sprawy, bo i tak ich nie zrozumie. Choć, oczywiście, jest cudownie wyrozumiały.

Podsumowując, Facet idealny to piekielny macho, sto procent mężczyzny, chodzący testosteron. Świetnie gotuje, robi zakupy, zajmuje się dziećmi. Ba! On karmi je piersią.

Sylwia Kubrynska

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#18118.03.2013, 15:28

asbo, stety/niestety przez sen ;D

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#18218.03.2013, 15:34

przykre, ze tak w polowie swiadomie, przysni sie jeszcze raz to spamietasz ;))

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#18318.03.2013, 15:39

ale ze dziewczyny o czym piszecie? :P

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#18418.03.2013, 15:47

orletka, a Ciebie cos po nocy boli? :)

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#18518.03.2013, 15:47

O niespamiętanych snach :-)

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#18618.03.2013, 15:53

asbo :) ja w nocy ostatnio spokojnie sie prowadze, takze nic :P

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#18718.03.2013, 16:02

tez sie raczej nie rzucam :) a patrz... czasem boli
... stopa czy oko ;)

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#18818.03.2013, 16:58

asbo :) czasem cos musi bolec, zeby bylo wiadomo,ze sie jest zywym ;-)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#18918.03.2013, 17:01

Taaaa orletka:)

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#19018.03.2013, 17:05

zobacz, jakie to pelne sprzecznosci- jak boli za mocno, to zdycham ;D
spadam, dziewczynki :)

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#19118.03.2013, 17:27

orletka, that's true :-)
Nie wiem jak Was, ale mnie codziennie coś boli... jedno przechodzi drugie zaczyna, jedno się zagoi to znów coś sobie zrobię ;/

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#19218.03.2013, 18:51

#191 albo brak regularnego konserwowania sie srodkami dziesiatkujacymi szare komorki albo brak seksu.
Jesli masz ponad 50 lat to moze byc jeszcze inna przyczyna...:)

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#19318.03.2013, 19:26

Nic z tych rzeczy. Może być jeszcze jakieś "albo"? :-)

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#19418.03.2013, 19:45

czy mysmy czasem nie zeszli z tematu? :)

mnie tylko czasem cos tam boli ;)

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#19518.03.2013, 19:45

To ja nie wiem, to sa najczestsze przyczyny roznego rodzaju bolesci:) Skoro konserwujesz sie regularnie, nie narzekasz na brak nocnych badz dziennych treningow, masz ponizej 50 lat, to chyba jestes hipochondrykiem. Albo genetycznie masz tendencje do marudzenia...:D

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#19618.03.2013, 19:59

Tylko, że mnie nie boli głowa czy tam coś "ot tak" (no może czasami). Przeważnie się gdzieś puknę, stuknę, potknę, zatnę itp.
orletka, troszeczkę :-)

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#19718.03.2013, 20:02

orletka, z tym "coś tam" to biegusiem do lekarza!

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#19818.03.2013, 20:12

#196 czyli w pelni normalne bolesci:) W zupelnosci to rozumiem bo dla mnie dzien kiedy sie o cos nie pizdne albo czegos innego dziwnego nie zrobie to dzien stracony;>

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#19918.03.2013, 20:14
dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#20018.03.2013, 20:18
orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#20118.03.2013, 20:22

no, jesli mimo wszystko pan pachnie, to moze byc :P

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#20218.03.2013, 20:24

No, tylko te włosy... jakieś takie...;P

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#20318.03.2013, 20:25

198,Człowiek taki roztargniony ;-) Zresetować by się przydało...

dorann74
14 008 343
dorann74 14 008 343
#20418.03.2013, 20:27

Amitorybka1987 za bardzo wybrzydzasz, zostaniesz stara panna:P

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#20518.03.2013, 20:29

dorann, śmieje się :-)

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#20618.03.2013, 20:29

#203 to wcale nie jest zly pomysl;)

Mazio
10 209 1
Mazio 10 209 1
#20718.03.2013, 20:34

To chyba pierwszy tekst o facecie doskonałym gdzie spełniam choć parę punktów.

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#20818.03.2013, 20:39

takie szerokie ujecie, ze i ja pare punktow spelniam :P

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#20918.03.2013, 20:41

#201
fajny jest, ja tam nie lubie jak on fijoleczkami pachnie czesciej i intensywniej ode mnie :)

Profil nieaktywny
ItakFigurowicz
#21018.03.2013, 20:42

Mazio, weź sie nie wpychaj bez kolejki, coooo?!

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis