Do góry

Swietny tekst - 'Facet doskonaly'

Temat zamknięty
Opium
2 011
Opium 2 011
14.03.2013, 09:52

Chcialam sie podzielic z Wami, podczas czytania usmiech nie ustepowal z mojej zazwyczaj gradowo pochmurnej twarzy:

Facet doskonały jest przystojny. Ale nie za bardzo, żeby się inne nie oglądały. Po drugie starannie ogolony. Z dwudniowym zarostem. Kolejna sprawa: oczy. To ważne. Oczy muszą być jasne, przejrzyste, uczciwe, najlepiej czarne. Włosy? Długie gęste kręcone, dokładnie przystrzyżone. Blond o zdecydowanej kasztanowej barwie, z lekką łysiną.

Niezbyt wysoki, dwa metry. Szczupły, wysportowany, z brzuchem. Totalny luzak w garniturze. Wydepilowany niczym małpa. W łóżku delikatny jak bestia. Wrażliwiec, poeta, umięśniony jak Schwarzenegger.

Szarmancki. Nieznajomy w podróży powinien taszczyć bagaże. Ale niezbyt ochoczo, bo wyjdzie, że złodziej. Powinien się serdecznie uśmiechać, półgębkiem, najlepiej wcale. Sprawiać wrażenie miłego, stonowanego, odpowiedzialnego wariata.

Świetnie, gdyby był lekarzem. Artystą. Księgowym. Kierowcą rajdowym. Żeby miał psa. To znaczy kota. Świnkę morską. Rybki. Żadnych zwierząt!

Co jeszcze? Musi być inteligentny. Tylko żeby się nie mądrzył! Miły. Ale nie jakiś milutki. Dowcipny, ale nie wesołek. Taki trochę zadziorny, zawadiacki. Hm, typ spod ciemnej gwiazdy… Ale z kryształową przeszłością! Chodzi o to, żeby nas po rękach całował, w drzwiach przepuszczał i rachunki płacił. I nie puszył się tym męskim szowinizmem, z cmokaniem w dłoń nie wyskakiwał. I niech pamięta, że jesteśmy niezależne, w końcu stać nas na zapłacenie rachunku! O, żeby mówił komplementy. Tylko, niech nie przesadza. Właściwie, lepiej niech się w ogóle nie odzywa.

Ma być wierny. I zazdrosny jak talib. Niech się jednak nie wtrąca w nasze sprawy, bo i tak ich nie zrozumie. Choć, oczywiście, jest cudownie wyrozumiały.

Podsumowując, Facet idealny to piekielny macho, sto procent mężczyzny, chodzący testosteron. Świetnie gotuje, robi zakupy, zajmuje się dziećmi. Ba! On karmi je piersią.

Sylwia Kubrynska

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#15117.03.2013, 22:56

dobrej, rybka:)

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#15217.03.2013, 22:56

#143, jesli kiedys spotkamy sie w jakims cnetrum handlowym, badz innym publicznym miejscu to ktos kto Cie przepusci pierwsza, przytrzyma drzwi to byc moze ja. Do autobusue raczej juz Cie pierwszej nie wpuszcze. Przykro mi...

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#15317.03.2013, 22:57

spij dobrze, raczki na kolderce:)

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#15417.03.2013, 22:59

mietek #143 to Twoj post, do siebie piszesz? :)

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#15517.03.2013, 22:59

#149 wez poprawke na chlopa w dyskusji, co mnie umknelo?

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#15617.03.2013, 23:01

#155 nic mieciu, nic Ci nie umknelo :) wszystko ok ;)

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#15717.03.2013, 23:03

moze chcial cos dodac od siebie:)

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#15817.03.2013, 23:04

sie wlasnie przestraszylem ze mi sie krew przepompowala w inne miejsce i tlenu do bani juz nie dosyla:)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#15917.03.2013, 23:05

chwila muzyki:)))

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#16017.03.2013, 23:05

#152
milo z Twojej strony, zazwyczaj mam raczki obladowane siatkami (tragarz kosztowny bywa) :)

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#16117.03.2013, 23:06

mietek
#158
:))))

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#16217.03.2013, 23:08

#161
???
Od razu kosmate mysli Viola?

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#16317.03.2013, 23:09

#159 hahaha :) sie usmialam :) 'obludny łgaż' to dobra nazwa :P

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#16417.03.2013, 23:12

dobrej nocki wszystkim

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#16517.03.2013, 23:13

czas isc spac, bo jutro ciazki dzien a do tego poniedzialek, wiec podwojnie ciezki :P

stosunkowo udanej nocy tym co moga, a tym co nie, to po prostu kolorowych snow :)

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#16617.03.2013, 23:16

#160 Wiem ze wiekszosc z Was tego nie ogarnia, ale dla chlopow sa fajniejsze foemy spedzania wolnego czasu niz zakupy, ja wspominalem tylko o kurtuazyjnym zachowaniu a nie uczestnictwie w wyscigu szczurow w centrum handlowym...
-----------------------------------------------

to o wiele ciekawsze spedzanie niedzieli, przynajmniej z mojego punktu widzenia, ale coz jestem tylko facetem:)

https://www.youtube.com/watch?v=yli...

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#16717.03.2013, 23:17

tez sie zwijam, karaluchy pod poduchy

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#16817.03.2013, 23:19

ja tez znam lepsze formy spedzania wolnego czasu niz uzupelnianie lodowki:) dobrej:) raczki na kolderce:)

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#16917.03.2013, 23:24

#168 ja lubie uzupelniac lodowke.
lapki zawsze na kolderce!

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#17017.03.2013, 23:30

mietek
#162 | Dziś - 23:08
#161
???
Od razu kosmate mysli Viola?
------------
- no weż....ja? :)) - skąd znowu, rozbawiłeś mnie tym wpisem po prostu...

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#17117.03.2013, 23:31

a ja tam lubię sam se chodzić na zakupy bez chłopa - o!:) będzie mi się szwędał pod nogami nie wiem po co...

MakasUK
78 455
MakasUK 78 455
#17218.03.2013, 00:08
mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#17318.03.2013, 09:35

Dezel: Jestem pier.....ty, lubicie takich?
Dziewczyny: Nie , spadaj!
Dezel: Zartuje, jestem normalny.
:D :D
Dezel kiedys mi zylka przes Ciebie peknie :D

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#17418.03.2013, 10:17

#173 desperat, wyrzeknie sie wlasnje matki zeby tylko zaistniec wsrod kobiet.

mandolina
2 423 44
mandolina 2 423 44
#17518.03.2013, 10:22

*174
AUC;)

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#17618.03.2013, 13:34

mietek
#153 | Wczoraj - 22:57
spij dobrze, raczki na kolderce:)
------------
No coś Ty, żeby zmarzły ;P
Spało się dobrze, ale głową nie mogę skręcać... chyba fikołki przez sen robiłam :-)

mietek
1 782 147
mietek 1 782 147
#17718.03.2013, 14:58

Czy Wam tez sie tak poniedzialek wlecze? Najchetniej bym juz poszedl do domku a tu jeszcze 1.5h wrrrr...

orletka
4 535 18
orletka 4 535 18
#17818.03.2013, 15:20

ja mam udany dzien, same dobre wiadomosci :) wiecej takich poniedzialkow ;)

asbo
12 558 1
asbo 12 558 1
#17918.03.2013, 15:26

Rybka, napracowalas sie w nocy;)

Amitorybka
11 815 57
Amitorybka 11 815 57
#18018.03.2013, 15:26

Ja mam przedłużony weekend. Nową torebką sobie nastrój poprawiłam ;-) Więcej takich wolnych poniedziałków.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis