Do góry

Wojna Polsko-Ruska

Temat zamknięty
bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
02.02.2022, 17:14
Karol
Admin
6 529 15
Karol 6 529 15
#156101.03.2022, 11:06

Po tym filmiku z rozmową Putina z tym Sergeiem Naryshkinem zacząłem mieć wrażenie, że jego topowi generałowie zaczynają mówić to co Putin chce słyszeć niż to co rzeczywiście może się dziać.

Podobnie było z Hitlerem pod sam koniec...

oktarynka
26 571
oktarynka 26 571
#156201.03.2022, 11:11

to sprzed kilku dni- mega zestresowany minister, prezydent musiał go naprowadzać, co „chciał” powiedzieć.

omegan
15 818
omegan 15 818
#156301.03.2022, 11:12

mysle ze Putinowi od dawna mowi sie to co chce uslyszec, stad jego wiara w silne wojsko, slaby, bezjajeczny zachod i latwa wygrana nad Ukraina. to typowy dyktator, paranoik i czlowiek bez skrupulow, oderwany od realu i z twarda reka.

Kingcrimson
588
#156401.03.2022, 11:12

#1553 omegan, jestem przekonany, że linia Chiny - USA jest teraz gorąca. Jeśli się jakoś dogadają (pewnie kosztem Tajwanu), Puchatek spokojnie zaczeka, aż ruskim zabraknie wojska na zachodzie i zacznie przerzucać dywizje syberyjskie. Po co ma płacić ruskim za gaz, jeśli może go sam pompować?

shel
1 309
shel 1 309
#156501.03.2022, 11:14

#64

puchatek ma czas na skolonizowanie syberii :) poczeka az rosja w starciu z zachodem upadnie

shel
1 309
shel 1 309
#156601.03.2022, 11:15

wtedy sama do niego przyjdzie na kolanach

oktarynka
26 571
oktarynka 26 571
#156701.03.2022, 11:17

Ławrow bryluje przed ONZ:

https://mobile.twitter.com/AFP/status/1498611603050221570

Kijów stara się pozyskać broń jądrową. Ukraina wciąż dysponuje sowieckimi technologiami i środkami dostarczania takiej broni - mówi Ławrow cytowany przez Agencję Reutera. Jak podkreśla agencja, propagandowe przemówienie zostało nagrane wcześniej. - Nie możemy nie zareagować na to niebezpieczeństwo - dodaje Ławrow.

omegan
15 818
omegan 15 818
#156801.03.2022, 11:26

nikt nie uwierzy w lgarsta Lawrowa. nikt nie potraktuje ich powaznie. traci chlopina czas

Karol
Admin
6 529 15
Karol 6 529 15
#156901.03.2022, 11:29
Infidel
14 242
Infidel 14 242
#157001.03.2022, 11:32

Cytujac klasyka 'trzeba ich ostatecznie rozpierdolic'

Disclaimer* tak wiem, bronilem ruskich poniekad, bo myslalem, ze logicznie mysla, zawiodlem sie. Dalej bie mam nic do ludzi, przesiaknieci propaganda niestety.

omegan
15 818
omegan 15 818
#157101.03.2022, 11:32

odwazne i nieco ryzykowne zagranie. pozwolic Ukrainie korzystac z naszych lotnisk moze byc uznane za otwarte przylaczenie sie do wojny po stronie Ukrainy.

omegan
15 818
omegan 15 818
#157201.03.2022, 11:36

ciekawe kto zdecydowal o bezposrednim dziale NATOwskich lotnisk w misjach Ukrainy?

Karol
Admin
6 529 15
Karol 6 529 15
#157301.03.2022, 11:36

Właśnie czytam, że to niepotwierdzona informacja. Sorki.

oktarynka
26 571
oktarynka 26 571
#157401.03.2022, 11:38

Może stąd wczorajsze wprowadzenie drugiego stopnia gotowości bojowej w lubelskiem i podkarpackiem- niby prewencyjne, ale z pewnością nie bez powodu.

Kingcrimson
588
#157501.03.2022, 11:39

#1571 można za każdym razem wyrażać zgodę na awaryjne lądowanie. Albo: ale o co chodzi? Takie lotnisko można kupić w każdym sklepie z lotniskami :-)

Sokole
11 396
Sokole 11 396
#157601.03.2022, 11:40

#75 jak rano przechodzilem to tego lotniska tu jeszcze nie bylo

Karol
Admin
6 529 15
Karol 6 529 15
#157701.03.2022, 11:41

"Get 1 get 1 free" w Biedronce.

Karol
Admin
6 529 15
Karol 6 529 15
#157801.03.2022, 11:41

Plus środkowa alejka w Aldiku.

omegan
15 818
omegan 15 818
#157901.03.2022, 11:42

kup lotnisko, dostaniesz dzielnych Ukraincow lejacych ruskich gratis

wchodze w to

Karol
Admin
6 529 15
Karol 6 529 15
#158001.03.2022, 11:43
maya2002
5 594
maya2002 5 594
#158101.03.2022, 11:46

Nord Stream 2 AG rozważa złożenie wniosku o upadłość

Szwajcarska firma Nord Stream 2 AG rozważa złożenie wniosku o upadłość – podał we wtorek Reuters. Agencja informuje, że to ruch związany z amerykańskimi sankcjami nałożonymi na gazociąg. Nord Stream 2 AG należy do rosyjskiego Gazpromu i niedawno zakończył budowę drugiej nitki gazociągu, prowadzącego z Rosji do Niemiec. Kilka dni temu prezydent USA nałożył sankcję na tę spółkę oraz członków jej zarządu.

oktarynka
26 571
oktarynka 26 571
#158201.03.2022, 11:52

oglądam Zelenskiego przemawiającego przed parlamentem UE- nie certoli się, dziękując za pomoc i dobre słowo podkreślił jak wielką cenę trzeba płacić za wolności, za równe traktowanie Ukrainy z Europą. Zaznaczył, że nie czyta z kartki, bo ten czas już miną, teraz jest zderzenie z rzeczywistością, kiedy tysiące ludzi ginie za wolność…

Kingcrimson
588
#158301.03.2022, 11:54

#81 powinni tę rurę demonstracyjnie wysadzić a do sprzątania Merkel zagonić.

oktarynka
26 571
oktarynka 26 571
#158401.03.2022, 11:55

pewnie myśli sobie- „w nosie mam Wasze oklaski na stojąco, za dużo nas to wszystko kosztuje”

Karol
Admin
6 529 15
Karol 6 529 15
#158501.03.2022, 11:59

@oktarynka #1584:

pewnie myśli sobie- „w nosie mam Wasze oklaski na stojąco, za dużo nas to wszystko kosztuje”

Dla Ukrainy czas lajków w Social Media minął. Kto klaszcze a nie śle amunicji ten dupa.

oktarynka
26 571
oktarynka 26 571
#158601.03.2022, 12:08

Teraz wy udowodnijcie, że jesteście z nami, że faktycznie jesteście Europejczykami. Chwała Ukrainie! - zakończył Zełenski.

Profil nieaktywny
Delirium
#158701.03.2022, 12:34

Russia Today (RT) i Sputnik zostaną zawieszone, nadawanie znaczy. Tera mówią, w Brukseli.

maya2002
5 594
maya2002 5 594
#158801.03.2022, 12:51

Zbojkotowali wystąpienie Ławrowa na forum ONZ

Kilkudziesięciu dyplomatów Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii i USA zbojkotowało we wtorek przemówienie szefa MSZ Rosji Siergieja Ławrowa. Uczestniczył on w trybie online w 49. sesji Rady Praw Człowieka ONZ - poinformował Reuters.

maya2002
5 594
maya2002 5 594
#159001.03.2022, 12:53

Lawrow...to juz za sama facjate, powinien zostac rozstrzelany, tak na wszelki wypadek

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis