Do góry

Czy wszedzie trzeba skladac aplikacje

Temat zamknięty
marekk
39
marekk 39
02.06.2005, 08:27

WitamCzy na kazde stanowisko trzeba skladac jakas aplikacje ?? Na przyklad na mycie garów i sprzatanie podlogi ? nie przyjmuja np. z miejsca jak sie wejdzie... A druga rzecz co w tej aplikacji mam napisac ? W Polsce studiuje informatyke i chce wyjechac tylko na 2 miesiace, zeby zobaczyc jak tam sie zyje itd, ewentualnie przyjechac po obronie na dluzej na konkretniejsze stanowisko, ale wracajac do tematu, to ma byc CV czy co ? Tak se wyglada zestawienie umiejetnosci informatycznych z aplikowaniem na sprzedawce, kelnera, sprzatacza itd ... Chodzi mi tylko o to co tam piszecie :)pozdrawiam

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#102.06.2005, 08:49

To samo co na kazdym innym podaniu o prace nie wazne czy w polsce czy za granica! I oczywiscie ze na kazde stanowisko musisz zlozyc podanie w koncu musza miec twoje dane! Zazwyczaj ubiegajac sie o prace dana firma powinna udostepnic ci podanie tzw Application form, niektore firmy niestety takich nie maja, wiec ubiegajac sie o prace bedziesz musial dac swoje cv, poza tym zawsze lepiej to wyglada jak do samego podania i tak dolaczysz cv, a poza tym przydal by sie tez list motywacyjny, ale to juz w zaleznosci od stanowiska o ktore sie ubiegasz, do sprzatania w zupelnosci wystarczy wypelnienie application form, (:

Jolanta
249
Jolanta 249
#202.06.2005, 15:05

pisac generalnie trzeba to co chca przeczytac jak do garow ze myles gary jak do knajpy ze pracowales w knajpie chociazby w Polsce w weekendy i wakacje to jest experience ktore lepiej miec

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis