HEJ JESTEM CIEKAW ILE Z WAS PRACUJE W BIURACH W EDYNBURGU, CZY KTOS Z WAS PRACUJE MOZE DLA JAKIEJS FIRMY PRAWNICZEJ ALBO AGENCJI NIERUCHOMOSCI. Z GORY DZIEKI ZA ODPOWIEDZ. JA WKROTCE SZUKAM TAKIEJ PRACY. POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZOW.
Ha, ha, ha. No, pelno ludzi pracuje w biurach i agencjach nieruchomosci. Co w tym dziwnego? Powodzenia!
tylko edynburg, czy glasgow tez?
wlasnie, bo ja w Glasgow :D
ja wlasnie siedze w biurze i za chwile bede mial hipotermie albo inne cholerstwo, bo wylaczyli nam ogrzewanie i odmrazam sobie chudy tylek
hej kto pracuje w EDI???
HEJ JESTEM CIEKAW ILE Z WAS PRACUJE W BIURACH W EDYNBURGU, CZY KTOS Z WAS PRACUJE MOZE DLA JAKIEJS FIRMY PRAWNICZEJ ALBO AGENCJI NIERUCHOMOSCI. Z GORY DZIEKI ZA ODPOWIEDZ. JA WKROTCE SZUKAM TAKIEJ PRACY. POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZOW.