Do góry

KTO PRACUJE W BIURZE??

Temat zamknięty
ScotKonrad
143
25.05.2006, 04:23

HEJ JESTEM CIEKAW ILE Z WAS PRACUJE W BIURACH W EDYNBURGU, CZY KTOS Z WAS PRACUJE MOZE DLA JAKIEJS FIRMY PRAWNICZEJ ALBO AGENCJI NIERUCHOMOSCI. Z GORY DZIEKI ZA ODPOWIEDZ. JA WKROTCE SZUKAM TAKIEJ PRACY. POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZOW.

Lakoma
2 359
Lakoma 2 359
#125.05.2006, 11:58

Ha, ha, ha. No, pelno ludzi pracuje w biurach i agencjach nieruchomosci. Co w tym dziwnego? Powodzenia!

Tomek
172
Tomek 172
#225.05.2006, 12:02

tylko edynburg, czy glasgow tez?

Lidia Anna
13 153
Lidia Anna 13 153
#325.05.2006, 12:05

wlasnie, bo ja w Glasgow :D

Romek
303
Romek 303
#425.05.2006, 12:09

ja wlasnie siedze w biurze i za chwile bede mial hipotermie albo inne cholerstwo, bo wylaczyli nam ogrzewanie i odmrazam sobie chudy tylek

ScotKonrad
143
#527.05.2006, 01:12

hej kto pracuje w EDI???

  • Strona
  • 1

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis