Do góry

Warsztaty grafiki drukarskiej i rycin

Edinburgh Printmakers zaprasza polskich artystów mieszkających w Szkocji do zaangażowania się w nowoczesne metody grafiki drukarskiej i rycin do własnej twórczości artystycznej.

Program ''Re:Create" zorganizował wolne od opłat spotkania, subsydiowane warsztaty oraz imprezy socjalne z możliwością wystawienia prac w sierpniu na Festiwalu w Edynburgu.

"Re:Create" to wspólny program trzech organizacji: Stills, Edinburgh Printmakers and Edinburgh Sculpture Workshop (ESW). Umożliwia on indywidualnym artystom z różnch dziedzin sztuki oraz grupom angażowac się w artystyczną działalność w celu szerszego uczestnictwa i głębszego zrozumienia sztuk wizualnych.

"Re:Create" zaprasza do "Edinburgh Printmakers" na dwie bezpłatne sesje z oprowadzeniem po studio i z wprowadzeniem o wyposażeniu.

Sesja 1: piątek 13 czerwca 17.30–18.30
Sesja 2: piątek 18 lipca 17.30–18.30

(Studio usytuowane jest na Union St. Dalsze instrukcje znajdują się na www.edinburgh-printmakers.co.uk)

Sesje są wolne od opłat i dostępne dla wszystkich - od początkujących do uznanych artystów grafiki drukarskiej.

Osoby zainteresowane obiema sesjami lub pojedyńczą proszone są o kontakt mailowy: [email protected] (gdyby okazało się, że powyższe daty większości nie odpowiadają, istnieje możliwość ich przesunięcia).

Po każdej sesji (od godziny 18:30) organizowane będą spotkania drinkowe w pubie Arcade na Cockburn St, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość przedyskutowania projektów i zachęcenia innych do uczestnictwa.

Datkowych informacji udziela pani Maria Harper pod numerem 0131 622 6200. Maile z pytaniemi można kierować pod adres [email protected].

Linki:

www.edinburgh-printmakers.co.uk
www.stills.org
www.edinburghsculpture.org

Komentarze 1

Profil nieaktywny
Olaff
#104.06.2008, 21:59

wybiera sie ktos ??