Do góry

P I N K Property Services

Kategoria:
Agencje mieszkaniowe
Obszar:
Edynburg

Opis

WITAMY SERDECZNIE!

Jezeli jesteś Landlordem i posiadasz nieruchomosc ktora chcesz bezpiecznie i bezstresowo wynajac to ta oferta skierowana jest wlasnie do Ciebie.

Jesteśmy nowoczesna,dynamiczna oraz jedyna Polska Agencja w Edinburghu oraz centralnej Szkocji. Rozwijamy się nieprzerwanie od 2007 roku a nasze ponad 15 letnie doświadczenie w zarządzaniu oraz posrednictwie w wynajmie nieruchomosci na lokalnym rynku pozwoliły nam wykształcić najwyższy standard oferowanych usług a potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest pokaźna liczba nieruchomosci które obsługujemy dla naszych klientów .

P I N K PROPERTY SERVICES zajmuje się kompleksowym zarządzaniem oraz posrednictwem w wynajmie nieruchomości na obszarze Edinburgha i okolic.
Oferujemy profesjonlane usługi w zakresie pośrednictwa, zarządzania i wyceny najmu nieruchomości oraz specjalistyczne doradztwo i pomoc w przygotowaniu nieruchomosci do wynajmu. Działamy w oparciu o aktualne przepisy prawne.

Kompleksowa i rzetelna obsługa, jaką oferujemy Państwu - pozwoli na dokonanie korzystnego wyboru najemcow, zaoszczędzenie czasu, pieniedzy oraz ułatwi procedury związane z wynajmem Państwa nieruchomości.

Zapraszamy do współpracy właścicieli mieszkan , domów i apartamentów przeznaczonych pod wynajem długo lub krótko terminowy

Chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje wszystkie pytania także zadzwoń i umów się na niezobowiązujące spotkanie informacyjne oraz wycenę najmu Twojej nieruchomosci.

Agencia PINK Property Services posiada pelne uprawnia oraz licencje zawodowa i działa w oparciu o Letting Agent Code of Practice oraz the Scottish Letting Agent Register Scheme act.

Zdjęcia

Kontakt

Numery telefonów:
Kom.
07828 055 825 (P I N K PROPERTY SERVICES)
Stac.
01315161629 (P I N K PROPERTY SERVICES)
Pozostałe

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
9:00 - 17:00
Sobota - Niedziela:
Zamknięte

Lokalizacja

Ulica:
suite 18 BONNINGTON BOND, 2 Anderson Place
Miasto:
Edynburg
Kod pocztowy:
EH6 5NP