E, jakos mnie nie ciagnie (do ogladania). Moze innym razem... Chwilowo pracuje nad... czyms, na co popyt na forum objawia sie od czasu do czasu. Jeszcze chwilka, i owo "cos" bedzie dostepne online, o czym oczywiscie nie omieszkam powiadomic. :)
A fraszka... No fakt, dzisiaj (wczoraj? eh, znowu te rozjazdy czasowe) juz minelo, chwilowo fraszki jeszcze brak, ale bedzie, obiecalem, i tak tez sie stanie. ;P
Chyba wylaczyli prad w kilku miastach i czesci Edynburga - od ponad godziny nikt sie nie wpisal. Taka sytuacja jest norma pomiedzy 4.00-5.00 ale w srodku wieczora? Przeciez ktos trzezwy musi byc - nawet w piatek