Do góry

Wasze zdrowie

Temat zamknięty
pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
18.06.2011, 20:25

jak ktoś ma to zapraszam:)

crocodile
1 610 2
crocodile 1 610 2
#288110.04.2012, 21:21

promocje w Tesco wymiataja,nie ma sensu czekac do piatku skoro juz w poniedzialek mozna czuc sie szczesliwym

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#288210.04.2012, 21:28

nawet gdyby mi dopłacali to dzisiaj nie ruszam:)

crocodile
1 610 2
crocodile 1 610 2
#288310.04.2012, 21:30

To jak ci przywioze za free,tez nie ruszysz ?Mimo moich staran??

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#288410.04.2012, 21:33

wiem, że trudno w to uwierzyć ale nie ruszę:(

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#288510.04.2012, 21:35

jutro pracowity dzień i do przejechania w okolicach 200 mill. sporo będę sie musial kręcić najpierw edi a później kilku klientow w okolicach glasgow musze odwiedzić

crocodile
1 610 2
crocodile 1 610 2
#288610.04.2012, 21:38

bylo od razy mowic ze zamiast z nami wolisz z klienatmi walic.

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#288710.04.2012, 21:41

co to jest 200 mil?

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#288811.04.2012, 01:24

co to jest 200 mil?

to taka aptekarska miara

no, że jak tak troche
ale tylko troche, siorbniesz
z pełnej szklanki, to zostanie
jeszcze te dwieście mililitrów

to chyba bajer jest, bo jak ja
siorbne to ino dno widać

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#288918.04.2012, 19:16

jakieś plany związane z flashką?

ja mam dwie w domciu i za chwile stracą termin przydatności do spożycia

Profil nieaktywny
zawszepolak
#289018.04.2012, 19:37

ja mam dzisiaj w planie 12 pint przy meczu, jestem w polowie

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#289118.04.2012, 20:17

ja przy meczu jakieś białe polskie wino 40% -owe. 15 min do konca pierwszej połowy 0:0

Wasze zdrowie

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#289218.04.2012, 20:33

zdrowie. bramka do szatni:)

dysmonn
14 659 2
dysmonn 14 659 2
#289318.04.2012, 20:38

Ty ojcu swoich dzieci, uchlewajacy sie 12ma pintami.

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#289418.04.2012, 20:43

ja robiąc 2 flashki w dobrym towarzystwie klade się spać trzeźwy.

wasze zdrowie

Profil nieaktywny
zawszepolak
#289518.04.2012, 20:44

moj syn ma 18 lat moniko, a 12 pint to przygrywka do uchlania

Profil nieaktywny
zawszepolak
#289618.04.2012, 20:45

obstawiales cos pioter?

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#289718.04.2012, 20:49

nie obstawiam. nie bawie się w zakłady. wygrywam tylko w to w czym jestem dobry. niestety w szkocji to chooy nie pieniądze:(

zdrowie

Profil nieaktywny
zawszepolak
#289818.04.2012, 20:59

ja postawilem na chelsea 4,75:1, kupilem sobie fajna wedke morska i kolowrotek z ostatnich zakladow

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#289918.04.2012, 21:02

ja dzis czteropak zaczaruje ;) Czas start :)

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#290018.04.2012, 21:03

niestety na ryby brakuje mi czasu. mam do wyboru brydż albo ryby. wybieram brydża, gdyż to moi potencjalni klienci

zdrowie

urko
19 410 56
urko 19 410 56
#290118.04.2012, 21:03

kazdemu czasami wali spod pachy, ale zeby sie tym delektowac? zdrowie :)

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#290218.04.2012, 21:04

żartek

mam nadzieje, że czteropak finlandii:)

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#290318.04.2012, 21:08

belgia. Duza belgia :) 1.5 pintowa Belgia ;)

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#290418.04.2012, 21:09

Ty ojcu swoich dzieci, uchlewajacy sie 12ma pintami.

a Ty sie iloma uchlewasz? ;)

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#290518.04.2012, 21:12

pierwszy wlasnie przeszedl do historii pozostajac wspomnieniem tych wspanialych chwil :)

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#290618.04.2012, 21:16

ja jestem prosty i tradycyjny. polskie 0.7x2+ mi wystarcza:)

zdrowie

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#290718.04.2012, 21:18
pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#290818.04.2012, 21:24

a tak na marginesie to mozna by pomyśleć o jakimś mineto pary. opiekunkę sie zorganizuje. byle byś żartekz opiekunką nie chciał zostać:)

pozeracz
11 518
pozeracz 11 518
#290918.04.2012, 21:39

zawszepolak

to sie pochwal ile kasy przytuliłeś:)

zartowalem
24 300 48
zartowalem 24 300 48
#291018.04.2012, 21:46

na flaszke zostalo? ;)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis