jak ktoś ma to zapraszam:)
promocje w Tesco wymiataja,nie ma sensu czekac do piatku skoro juz w poniedzialek mozna czuc sie szczesliwym
nawet gdyby mi dopłacali to dzisiaj nie ruszam:)
To jak ci przywioze za free,tez nie ruszysz ?Mimo moich staran??
wiem, że trudno w to uwierzyć ale nie ruszę:(
jutro pracowity dzień i do przejechania w okolicach 200 mill. sporo będę sie musial kręcić najpierw edi a później kilku klientow w okolicach glasgow musze odwiedzić
bylo od razy mowic ze zamiast z nami wolisz z klienatmi walic.
co to jest 200 mil?
to taka aptekarska miara
no, że jak tak troche ale tylko troche, siorbniesz z pełnej szklanki, to zostanie jeszcze te dwieście mililitrów
to chyba bajer jest, bo jak ja siorbne to ino dno widać
jakieś plany związane z flashką?
ja mam dwie w domciu i za chwile stracą termin przydatności do spożycia
ja mam dzisiaj w planie 12 pint przy meczu, jestem w polowie
ja przy meczu jakieś białe polskie wino 40% -owe. 15 min do konca pierwszej połowy 0:0
Wasze zdrowie
zdrowie. bramka do szatni:)
Ty ojcu swoich dzieci, uchlewajacy sie 12ma pintami.
ja robiąc 2 flashki w dobrym towarzystwie klade się spać trzeźwy.
wasze zdrowie
moj syn ma 18 lat moniko, a 12 pint to przygrywka do uchlania
obstawiales cos pioter?
nie obstawiam. nie bawie się w zakłady. wygrywam tylko w to w czym jestem dobry. niestety w szkocji to chooy nie pieniądze:(
zdrowie
ja postawilem na chelsea 4,75:1, kupilem sobie fajna wedke morska i kolowrotek z ostatnich zakladow
ja dzis czteropak zaczaruje ;) Czas start :)
niestety na ryby brakuje mi czasu. mam do wyboru brydż albo ryby. wybieram brydża, gdyż to moi potencjalni klienci
kazdemu czasami wali spod pachy, ale zeby sie tym delektowac? zdrowie :)
żartek
mam nadzieje, że czteropak finlandii:)
belgia. Duza belgia :) 1.5 pintowa Belgia ;)
a Ty sie iloma uchlewasz? ;)
pierwszy wlasnie przeszedl do historii pozostajac wspomnieniem tych wspanialych chwil :)
ja jestem prosty i tradycyjny. polskie 0.7x2+ mi wystarcza:)
a tak na marginesie to mozna by pomyśleć o jakimś mineto pary. opiekunkę sie zorganizuje. byle byś żartekz opiekunką nie chciał zostać:)
zawszepolak
to sie pochwal ile kasy przytuliłeś:)
na flaszke zostalo? ;)
jak ktoś ma to zapraszam:)