Ja placilem £650 miesiecznie - ale sie nie targowalem - mysle ze mogla by z ceny zjechac - tyle dlatego ze to nowy dom + garaz i ogrod. Uzytkowalem go przez pol roku wiec juz az taki nowy nie jest :D. Tax byl 700 iles na pol roku - okolo 118 na miesiac. Jezeli bedzie tam 5 osob to nie wychodzi zle. Ja rezygnuje bo jak juz pisalem chcemy z zona mieszkac sami - (w sierpniu zeszego roku wzielismy slub wiec rozumiesz :d). Jeden bedroom jest 2 osobowy np dla pary - drugi jes w sumie tez na 2 osoby - 3 jest maly - w sam raz dla jednej. Pierwszy bedroom jest z prysznicem. Lazienka z wanna jest na gorze ( z reszta wszystkie 3 bedroomy sa na pietrze a na dole kuchnia dinning/livingroom i mala toaleta jeszcze). W sumie fajna chata na wiecej osob lub dla rodziny z dziecmi. To chyba wszystko jak cos pisz na maila to dam ci nr telefonu
Hey,
z koncem marca opuszczam 3 bedroomowy domek z garazem i ogordkiem ( domek ma pol roku - bylem pierwszym tenantem) wiec jezeli ktos z was jest zainteresowany moge dac namiary na swojego landlorda. Mam tez prosbe - chcemy z zona znalezc jakies male mieszkanko - 1 pokoj + livingroom wiec jezeli ktos cos wie o takim mieszkaniu do wynajecia niech da znac.
Oczywiscie poszukuje czegos w Livi
moj mail
[email protected]
pozdro