Do góry

Najważniejsze Wydarzenie Dnia - zapodaj link

Zaloguj się by dodać komentarz
Scribe777
2 087
Scribe777 2 087
22.05.2016, 18:41

Wobec wielu wydarzen Emito bezwstydnie milczy - pomoz innym byc na biezaco z istotnymi wydarzeniami dnia/ tygodnia.

harrier
11 505
harrier 11 505
#3246105.01.2026, 20:16

Jako emerytka bende sie powtażac, pozur!

Otusz sa dwie klasy ludzi wolnych: arystokracja ( ta, co nie pszegrala i nie pszepila majontku) i emeryci.

Reszta musi iś do pracy u pana ( fszystko jedno jakiego).

Arystokracja mi nie pasuje z powoduf etycznych oras rze wywodze siem z biedoty.

Czylirze zostaje sie emerytura. Czego Panstfu rzyczy harrier.

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3246205.01.2026, 21:17

No pacz...

Arystokracjo sie bżydzi ?

A kto kfiatki przed królowo Wiktoryjo rozżucał ?

harrier
11 505
harrier 11 505
#3246305.01.2026, 21:32

W niewoli to sie rozżuca co popadnie, byle żryć dali potem.

Kota sie nie bżydze, Kot jest pszyjemno arystokracjo u Judasza, nawet jak spasiony ;-)

tutturu.
872
tutturu. 872
#3246405.01.2026, 21:43

Qrde,

znajdźcie sobie jakom robote, bo mi gól skacze. :/

Blurb
821
Blurb 821
#3246505.01.2026, 21:56

Nie zawiść... Inne majom jeszcze gożej...

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3246605.01.2026, 21:58

Lekarstfa jusz zarzyłeś ?

Dla spokojności ?

tutturu.
872
tutturu. 872
#3246705.01.2026, 21:59

Nie, ale nie widzę już śniegu. Piłem wodę z cudownego źródełka. :]

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3246805.01.2026, 22:00

Mrus jest , kauże zamarźli fszystkie pszeciesz.

tutturu.
872
tutturu. 872
#3246906.01.2026, 01:06

W Polsce piłem, bo mi kazałeś leczyć gały gdy zobaczyłem śnieg. Takie źródełko ze specjalnością "oczy".

Teraz, po powrocie z urlopu, śnieg widzę w kratkę, za to w ogóle widzę kasy. :(

tutturu.
872
tutturu. 872
#3247006.01.2026, 01:08

Znaczy źródełko działa tak średnio na jeża. :/

tutturu.
872
tutturu. 872
#3247106.01.2026, 01:11

Harrier chyba też się tam ożlopała, bo od lat emerytury nie widzi.

harrier
11 505
harrier 11 505
#3247206.01.2026, 01:51

Ja tam nie musze widziec, zus widzi i sie skrenca ;-)

tutturu.
872
tutturu. 872
#3247306.01.2026, 02:01

#469 - errata

jest: w ogóle widzę

winno być: w ogóle nie widzę

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3247406.01.2026, 05:53

A co za różnica?

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3247506.01.2026, 07:31

Kto tu przytargał ten sniek i lut ?

Pewnie s Polski przywiezły ?

Ja się domyślam !!!

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3247606.01.2026, 07:35

Dzień dobry.

Brurlb
139
Brurlb 139
#3247706.01.2026, 10:09

Dziń dybry

tutturu.
872
tutturu. 872
#3247806.01.2026, 11:28

A dajta spokój

harrier
11 505
harrier 11 505
#3247906.01.2026, 11:30

Pewnie s Polski przywiezły ?

Czem? Rajanerem? W tym tycim plecaczku, co go mam pod nogamy? Co go chopiec muody ukrainski na wylocie opczaja, czy nie jest on za durzym, to O'Leary dobry pan da mu grosik za czujnosc?

Sniek i lut zostaly sie w starym kraju, kasze wiezlam i czekolade, bo mi sie myli, dzie tansza. Za tutturu nie rencze, on jusz nawet kasy nie widzi, to sniek i lut mogli mu wlizc w bagarz ukratkiem.

tutturu.
872
tutturu. 872
#3248006.01.2026, 11:46

Sorasy, ale ja też jestem niewiny, również popindalam z plecakiem.

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3248106.01.2026, 12:04

To skond to śfiństwo się tutej wzięło ?

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3248206.01.2026, 12:18

Harrierowo pewno wiezła, tytka po cuksze pękła i się śfińsfo rossypalo wszędzie.

harrier
11 505
harrier 11 505
#3248306.01.2026, 12:18

Judasz, co to za robota, ze Ty se mozesz tam filozofowac?

Jagby taka praca byla, jak konczylam uniwersytety, to moglambym rozwarzyc. Bym se siedziala i dumala, skont jest śniek i po co, a piniondze by sie kocili mnie cichutko.

harrier
11 505
harrier 11 505
#3248406.01.2026, 12:24

tytka po cuksze pękła

Tytka po cuksze?! Jak to muwili 100 lat temu o jednem produkcie: 'prendzy ciebie serce penknie'.

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3248506.01.2026, 12:35

Zara powiem.

Tera mam przerwę na lancz i konsumpcję uskuteczniam.

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3248606.01.2026, 13:03

Otusz jestem młodym utalentowanym torreadorem.

Aktualnie s powodu zimy, piastuję zaszczytną funkcję czyściciela kociej kuwety.

I jestem s tego dómny.

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3248706.01.2026, 14:23

F czasie wolnym ot powyszdzych zajenć, param się posługom maszyn do obróbki metalu.

harrier
11 505
harrier 11 505
#3248806.01.2026, 15:05

Szacun. Jagbym pszy jakiejbonc maszynie kompinowala skont sniek i lut, to ta maszyna by mje rzywcem zerzarua.

Pszy kuwecie ostatecznie, ale kot nie bylby kontent ze zadumanej slurzby.

Judasz
9 263
Judasz 9 263
#3248906.01.2026, 15:10

Kuwetę sprzonta się f czasie kiedy kot ma wychodne.

I na ten czas on nie wie komu z wdzięczności nasikac do butuf.

Sokole
11 396
Sokole 11 396
#3249006.01.2026, 16:10

#87 tesciu ma zacna , czechoslowacka tokarke starsza niz jedna uzytkowniczka ( przez wrodzona delikatnosc nie bede wymienial pseudonimu)

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis