Do góry

Żona… idealna ???

Z randki na randkę… a może to ona? Jeśli zadajecie sobie to pytanie oznacza to, że już mieliście szczęście. Tylko co dalej… Co z innymi pięknymi i interesującymi kobietami wokół was???

Jeszcze 100 lat temu wspólne predyspozycje partnerów miały nikłe znaczenie. Jeśli pojawiał się dostatecznie bogaty kawaler zainteresowany młodą damą, w zasadzie była sprzedana. Do dzisiaj w wielu kulturach przywiązanych do tradycji i religii małżeństwa są aranżowane przez rodziców i krewnych. Tak jest np. w Indiach. Decyzja o wyborze partnera opiera się o kalkulację ich przyszłości, bardziej materialnej niż duchowej.

Jednak czy z wczesnych kontaktów z potencjalną partnerką można wywróżyć sobie obraz świetlanej przyszłości… właśnie z nią??? Czy przesłanki początkowej relacji są w stanie wystarczyć na długie lata szczęśliwego pożycia?

Psychologowie E. Hatfield i G.W. Walster w swojej publikacji zatytułowanej "Uwaga, dobre rady!" udzielają wskazówek jak zapewnić sobie sukces w małżeństwie. Mianowicie, należy upewnić się, czy ewentualna kandydatka na żonę spełnia następujące kryteria: (ołówki w dłoń)

 1. jest piękna;
 2. jest młodsza od ciebie;
 3. jest niższa od ciebie;
 4. wyznaje tą samą religię co ty;
 5. jest tej samej rasy co ty;
 6. jest skłonna udawać, że jej inteligencja jest CO NAJWYŻEJ równa twojej;
 7. jest dziewicą;
 8. skłonna jest zamieszkać z tobą przed ślubem, aby zorientować się, czy dobrze się wam układa;
 9. skłonna jest pozwolić ci na uprawianie twoich ulubionych sportów (oglądanie ich w TV;);
 10. jest tolerancyjna wobec twojej pracy, ambicji i zdolności (lub ich braku);
 11. skłonna jest urodzić tylu synów, ilu chciałbyś mieć;
 12. jest atrakcyjna erotycznie;
 13. nie jest chora na cukrzycę;
 14. nie pije regularnie alkoholu (a po spożyciu staje się bardziej „przystępna”;)
 15. w jej rodzinie nie ma chorób psychicznych;
 16. ma duuuuuże piersi;
 17. jej rodzice ciebie akceptują;
 18. jest dobrą kucharką;
 19. potrafi szyć i dziergać na drutach;
 20. nie narzeka i nie kłóci się;
 21. jest czysta, schludna (i oszczędna;)
 22. nie ma nadwagi;
 23. nie chrapie (ale tobie jak najbardziej wolno, a jej to nie przeszkadza;)

Czy te rady rzeczywiście są słuszne? Szansa na znalezienie osoby spełniającej przynajmniej 10 z wyżej wymienionych kryteriów jest mniejsza od prawdopodobieństwa trafienia głównej wygranej w totolotka. Perspektywa powodzenia związku staje się tym bardziej realna, im więcej cech pozytywnych odnajdziemy w potencjalnej partnerce. Oczywiście wprost proporcjonalnie spadnie liczba kandydatek.

Co więcej, prowadzone badania wskazują, że nie ma takich cech, które gwarantowałyby powodzenie związku. Nie oznacza to jednak, że musicie się zdawać na całkiem ślepy los. Psychologia wskazuje tutaj na homogamię, czyli dobór partnerów na zasadzie ich wspólnego podobieństwa. Jeżeli partnerzy są do siebie podobni, zwiększa to szanse na udane pożycie, stworzenie udanego i trwałego związku. Zjawisko homogamii jednak sprowadza się do niezwykle podstawowych cech, takich jak wykształcenie, pochodzenie, status społeczny oraz fizyczna atrakcyjność partnerów.

Potoczna mądrość mówi o wzajemnym uzupełnianiu się partnerów pod względem cech osobowości. Jedna strona jest dominująca i dobrze, jeśli stronie uległej ten układ odpowiada. Jednak prowadzone od lat badania Niasa wskazują, że to wzajemne dopełnianie się wcale nie decyduje ani o doborze partnera, ani tym bardziej o szansie na trwały, udany związek.

Zawsze o powodzeniu związku decyduje to, co partnerzy w nim robią, a nie to jacy są w sensie cech osobowości. Wystarczy wspólna zgoda i akceptacja na rolę jaką chce pełnić nasz partner. I czy w takim razie duży biust twojej dziewczyny wróży wam świetlaną przyszłość? Szanse są takie same jak przy rzucie monetą.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis

Komentarze 76

WestTheBest
1 407
WestTheBest 1 407
#105.12.2010, 07:54

"Jeszcze 100 lat temu wspólne predyspozycje partnerów miały nikłe znaczenie. Jeśli pojawiał się dostatecznie bogaty kawaler zainteresowany młodą damą, w zasadzie była sprzedana."

To w sumie niewiele sie zmienilo po dzis dzien ;-)
Pieniadze od zawsze rzadzily swiatem...

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#205.12.2010, 08:53

no panowie tickamy, tickamy!

Pulkownik
Aberdeen
7 807 62
Pulkownik Aberdeen 7 807 62
#305.12.2010, 08:56

cale to zestawienie cech ma jedna wielka wade:
pochodzi z hameryki
a przeciez kazdy kraj jest kulturowo odrebny i w kazdej kulturze bedzie to wygladac zupelnie inaczej...

elaine hatfield jest profesorem na uniwerku na hawajach
a to bardzo daleko od nas :)

BD.K
20 493 1
BD.K 20 493 1
#405.12.2010, 09:01

"Co więcej, prowadzone badania wskazują, że nie ma takich cech, które gwarantowałyby powodzenie związku."

- to niech sie zdecyduja
mam brac ten olowek, czy dac sobie spokoj

aniela1102
5 985
aniela1102 5 985
#505.12.2010, 09:30

..he..he..he.....

Profil nieaktywny
weeges
#605.12.2010, 10:35

juz widze komentarze giwzdeczek solarowo-kozaczkowych ktore twierdza,ze rasa ani religia nie ma nic wspolnego hehehehe i sa tylko wymyslem zazdrosnych skurkowancow hehehehe

sa sklonne urodzic setke amedow,abdullahow, sadamow czy husejnow, tudziesz aisz , kewinow, dzosefow,alanow czy innych dziwacznych pokrak lingwistyczno - ligicznych heheheh

nshadow.
3 372
nshadow. 3 372
#705.12.2010, 10:56

weeges ciebie musiala jakas panna chyba puscic w trabe z kolesiem o ciemniejszej karnacji co? i nie mozesz tego do dzisiaj przezyc...
no chyba, ze masz ustawione utomatyczne wyszukiwanie slowa - rasa w kompie bo jak tylko w jakims artykule sie pojawia to wiadomo, ze naczelny rasista wypierdzi swoja mantre o abdulach
a nie! ty nie jestes rasista, faktycznie zapomnialem, ty tolerujesz a nie akceptujesz... a moze odwrotnie...

w kazdym razie badz facetem! panna poszla, stalo sie i sie nie odstanie... zobacz nawet hedon juz nie prowadzi wojny z lysymi krasnalami a byl najbardziej zalosnym kolesiem na forum ;))

kaviankalavazza
379
#805.12.2010, 11:10

Zawsze o powodzeniu związku decyduje to, co partnerzy w nim robią, a nie to jacy są w sensie cech osobowości...

I na tych mechanizmach harmonia we 2ke sie opiera !
Skoro chemia w większości związków zanika stosunkowo szybko, to dobrze byloby oprzeć związek na przyjaźni, na wspólnocie światopoglądów i zainteresowań.
Jesli uzupelnimy te podwaliny jeszcze kompromisem i to takim z polykaniem zaby oraz tolerancja to... recepte na sukces w zwiazku mamy gotowa !

Może właśnie tacy ludzie na starość wciąż trzymają się za ręce?

Konto usunięte
6 105
#905.12.2010, 13:20

kaviankalavazza

będziesz na starość trzymać za rękę lubego???
:)))

relatywizacja, degradacja postaw i wartości w imię "postępu poprawności politycznej", wszechstronnej tolerancji siłą rzeczy zmienia oblicze rodziny i jej wnetrza...

78% młodych ludzi jest skażonych (genetycznie lub tylko wychowawczo) dysfunkcjami domu rodzinnego. Dodatkowo media w swojej pogoni za sprzedażą podpowiadaja coraz to inna skalę wartości...

Kto dziś chce się trzymać na starość za rękę??? Poza sentymentalnymi wzdychaniami? Kto dąży do tego powinno właściwie brzmieć to pytanie?

Dynamika przemian społecznych, ewolucji (tu ukłon dla ateistów najbardziej nienawistnego i kłótliwego srodowiska) goni za tym co my właśnie gonimy...

Owa lista idealnej kandydatki na żonę (o ile rzetelnie ukształtowana) wcale nie jest inna od listy jaką mógłby ktoś sporządzić za Augusat Starego, Lenina czy Kennedy' ego...
więc co jest problemem tak naprawdę?

Tak naprawdę problemem jest to, że gdybyśmy ponumerowali ludzi ze względu na atrakcyjność (ogólną, nie tylko zewnętrzną) od 1 do 6 to okazuje się, że najczęściej 3 szukają 6...

(to też pewnie w ramach ewolucyjnego wzmacniania siły genów)

piękna niedziela na poszukiwanie mistrzyń stoków (jeśli ktoś na liście zyczeń akutar to wymieni)

:)))

kaviankalavazza
379
#1005.12.2010, 14:29

Leon.Zawodowiec
#9 | Dziś - 13:20
kaviankalavazza

będziesz na starość trzymać za rękę lubego...??? :)))
Kto dziś chce się trzymać na starość za rękę???

Mam dusze romantyczna, ja bardzo bym chciala :)))
W dzisiejszych czasach ludzie wolą zaczynać setki razy od nowa, tworzyć wciąż nowe związki niż starać się o tą jedną, jedyną miłość, bo tak prościej...

Czy można kochać raz na całe życie?
Naukowcy ze Stony Brook University w Nowym Jorku uważają, że tak. Skanowali oni mózgi wybranych par w ciągu 20 lat i porównywali wyniki z danymi pochodzącymi od młodych zakochanych w początkowym etapie związku. Okazało się że około 10 procent osób z dojrzałych związków miało równie silną chemiczną reakcję na widok fotografii partnera co osoby, które dopiero rozpoczęły relację.
– Wcześniejsze badania sugerowały, że romantyczna miłość zazwyczaj trwa nie dłużej niż 15 miesięcy, a po dziesięciu latach nie ma po niej śladu. Wnioski z naszych badań są w sprzeczności z tradycyjnym poglądem na temat romantycznej miłości, który głosi, że kończy się ona w pierwszych dziesięciu latach. My jesteśmy jednak pewni, że prawdziwa miłość opiera się temu – komentuje wyniki Arthur Aron, jeden z autorów badania.

Konto usunięte
6 105
#1105.12.2010, 14:49

Oczywiście, że można kochać raz na całe życie! Żeby tylko obie strony tak miały :)
Miłość to ognisko... zgaśnie gdy o niej zapomnisz

:)))

Miłej nidzieli :)

Pulkownik
Aberdeen
7 807 62
Pulkownik Aberdeen 7 807 62
#1205.12.2010, 15:25

racja

choc ja napisalbym:

'Zawsze o powodzeniu związku decyduje to, co partnerzy w nim robią ZE SOBA', a nie z osobami spoza zwiazku :) :) :)

Agunka1984
59
#1305.12.2010, 18:41

Ciekawy punkt widzenia żony idealnej.
A jaki powinien być mąż idealny? Jak sadzicie dziewczyny?

kama79_79
Glasgow
22 709
#1405.12.2010, 18:49

Powinien byc twoim bylym mezem:D

TuneUp
78 452
TuneUp 78 452
#1505.12.2010, 18:54

leon, swoją postawą sugerujesz że jesteś ateistą?
ciekawe...

ateiści to najbardziej nienawistne i kłótliwe środowisko? hehehe, dobre... szczególnie na tle fanatycznych wyznawców jarka i panów w czarnych sukienkach :)

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#1605.12.2010, 19:07

Atrakcyjna seksualnie DZIEWICA z duzymi piersiami? To sie wzajemnie wyklucza, musialbym ozenic sie z "rozwinieta" dwunastolatka...

Profil nieaktywny
Konto usunięte
#1705.12.2010, 19:40

esha_ , to przejdź na islam, jak wysadzisz się w powietrze w imię proroka, to dostaniesz takich dziewic setkę ;))

zartowalem
24 299 48
zartowalem 24 299 48
#1805.12.2010, 22:50

kama: buahahhahahaha :)

kama79_79
Glasgow
22 709
#1905.12.2010, 23:04

Dokladnie buhahahahahaha!

zartowalem
24 299 48
zartowalem 24 299 48
#2005.12.2010, 23:06

Kama, jestes?:

1. jest piękna;

7. jest dziewicą;

12. jest atrakcyjna erotycznie;

22. nie ma nadwagi;

?

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#2105.12.2010, 23:06

O kudba!!!!
11 punktøw mi sie zgadza,
zawsze wiedziałem że jestem szczęściarzem,
a teraz wiem dlaczego:]

zartowalem
24 299 48
zartowalem 24 299 48
#2205.12.2010, 23:08

glupi zawsze sie ciesza z czegokolwiek..

zartowalem
24 299 48
zartowalem 24 299 48
#2305.12.2010, 23:09
Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2405.12.2010, 23:10

#21:
Az jedenascie?
To moze "odbijanego"?

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2505.12.2010, 23:11

Ale tylko, jezeli nadal aktualny jest 11 warunek.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2605.12.2010, 23:12

Ups, mialo byc: "siodmy"

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#2706.12.2010, 00:20

glupi zawsze sie ciesza z czegokolwiek..

życzę ci więcej czegokolwiek,
może zaczniesz się cieszyć.

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#2806.12.2010, 00:36

Ale tylko, jezeli nadal aktualny jest 11 warunek.

1,2,6,8,12,13,14,15,18,19,21,22

przepraszam ale doliczyłem się 12,
nie oddam.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#2906.12.2010, 00:47

Cukrujesz malzonce przed mikolajem :)

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#3006.12.2010, 00:56

Byłbym ale nie czyta emito:(

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#3106.12.2010, 01:08

kaviankalavazza
#8 | Wczoraj - 11:10

Jesli uzupelnimy te podwaliny jeszcze kompromisem i to takim
z polykaniem zaby
polykaniem zaby
polykaniem zaby
polykaniem zaby
oraz tolerancja to... recepte na sukces w zwiazku mamy gotowa !

TAK TAK

Może właśnie tacy ludzie na starość wciąż trzymają się za ręce.

TAK

vanderval
987
vanderval 987
#3206.12.2010, 02:01

cyt.:"Atrakcyjna seksualnie DZIEWICA z duzymi piersiami? To sie wzajemnie wyklucza, musialbym ozenic sie z "rozwinieta" dwunastolatka..."

A skąd pewność że dwunastolatka będzie dziewicą?
No, chyba że dziewicą z dwójką dzieci, z Manchester'u lub Glasgow.

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#3306.12.2010, 02:32

Wszystko pasowało
temu,
no jak mu było,

polski czy polański,
czy tak jajkoś

Janosik007
104
#3406.12.2010, 04:28

Ja chcialbym zeby byla poprostu normalna, szczera, kochajaca a ja oddam tylko siebie w zamian

WestTheBest
1 407
WestTheBest 1 407
#3506.12.2010, 08:18

Agunka1984
#13 | Wczoraj - 18:41

Ciekawy punkt widzenia żony idealnej.
A jaki powinien być mąż idealny? Jak sadzicie...?
__________________________________________________
Taki jak ja ;-)

ejoj90
2 403
ejoj90 2 403
#3606.12.2010, 14:39

nie ma ani zony idealnej ani meza haha cos takiego w ludzkiej naturze w ogole nie istnieje widac ze Ci psychologowie to typowi faceci z niespelnionymi fantazjami buhahahaha

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#3706.12.2010, 14:47

Elaine to imie meskie?
:)

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#3806.12.2010, 14:49

Przeca to z poradnika, a poradniki tego typu musza byc napisane tak, aby przecietny pozeracz hamburgerow chcial je przeczytac, a przede wszystkim kupil, i aby mogl w nich znalezc nie tyle rady, ile potwierdzenie wlasnych teoriii :)

ejoj90
2 403
ejoj90 2 403
#3906.12.2010, 15:07

spr w google tez potrafie... buhahah przecietny pozeraczu hamburgerow buhahaha

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#4006.12.2010, 15:15

Ale nie sprawdzilas :)

ejoj90
2 403
ejoj90 2 403
#4106.12.2010, 15:24

majac 1360 wpisow :O(chyba Ci sie nudzi) wiedzialam ze sprawdzisz to za mnie :P

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#4206.12.2010, 15:34

Latka w Szkocji leca :)
Czlek "inteligietki" nigdy sie nie nudzi- wszak mamy ksiazki, plyty, jakies tam hobby, internet... tudziez pare zlosnic na emito :)

ejoj90
2 403
ejoj90 2 403
#4306.12.2010, 15:55

zauwazylam, ze szczegolnie internet :P wiem napiszesz mi zaraz ze u mnie to samo wiec ja lece lepiej robic obiadek, prawie idealna zona hehehehe

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#4406.12.2010, 16:02

Twoje cztery wpisyw tym watku x 365 dni... za dwa latka juz Cie nie dogonie :)

szkockakrowka.
330
#4506.12.2010, 18:53

toż mi się wszystko zgadza!... tzn zgadzało przed ślubem:)

no...oprócz dziergania na drutach...ale to może z wiekiem przyjdzie:)

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#4606.12.2010, 19:19

No, ale punkt siodmy pewnie sam zes spitolil, i pewnie jeszcze przed slubem :)
A druty przyjda razem z nadwaga... :)

szkockakrowka.
330
#4706.12.2010, 19:27

esha, ja kobita jestem...i wcale nic nie spitoliłam:)

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#4806.12.2010, 19:30

Lalc, co za faux pas...
Przepraszam, juz zmieniam kolor skory z zielonego na czerwony :)

szkockakrowka.
330
#4906.12.2010, 19:53

a zmieniaj na jaki chcesz...choć to w twoim avatarze wygląda na dinozaura, a nie na kameleona:P

zartowalem
24 299 48
zartowalem 24 299 48
#5006.12.2010, 20:45

ejoj90
#36 | Dziś - 14:39

nie ma ani zony idealnej ani meza haha cos takiego w ludzkiej naturze w ogole nie istnieje widac ze Ci psychologowie to typowi faceci z niespelnionymi fantazjami buhahahaha

popieram. Wpisujmy miasta :D

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#5107.12.2010, 01:48

nie ma ani zony idealnej ani meza haha cos takiego w ludzkiej naturze w ogole nie istnieje

ale przecież ja jestem,
jem i pierdze,
czasem swędze
pale, pije,
drogi myle,
czasem lubie,
mam to w czubie,
ciężko sapie,
trzymam w łapie,
......... ........

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#5207.12.2010, 01:49

nie ma ani zony idealnej ani meza haha cos takiego w ludzkiej naturze w ogole nie istnieje

ale przecież ja jestem,
jem i pierdze,
czasem swędze
pale, pije,
drogi myle,
czasem lubie,
mam to w czubie,
ciężko sapie,
trzymam w łapie,
......... ........

Kolek08
110
Kolek08 110
#5308.12.2010, 20:49

Ja spełniłam 19 z powyższych kryteriów a i tak było mu źle i się skończyło :]

Konto usunięte
6 105
#5408.12.2010, 20:54

widać najważniejsze dla niego były te cztery, których nie spełniałaś..
żałujesz?

Kolek08
110
Kolek08 110
#5508.12.2010, 21:04

Które cztery?

Kolek08
110
Kolek08 110
#5608.12.2010, 21:05

Teraz wiem, że nie powinnam żałować...ale szkoda mi dzieci.
Wraz ze wzrostem obowiązków zanikł we mnie punkt 20.

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#5708.12.2010, 22:13

No ale teraz masz wiecej czasu na robienie na drutach... Jesli nie przeszkadza Ci w tym punkt 16, oczywiscie :)

Kolek08
110
Kolek08 110
#5808.12.2010, 22:21

Niestety nie przeszkadza :P i niestety na drutach nie potrafię robić ale przed chwilą zszywałam sobie papucia czyli szyć umiem :]

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#5908.12.2010, 22:42

Niestety? Ech, te wasze kobiece kompleksy :)

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#6008.12.2010, 22:45

Wpisów: 94Kolek08
#53 | Dziś - 20:49 .Ja spełniłam 19 z powyższych kryteriów a i tak było mu źle i się skończyło :]
Zgłoś do moderacji .
Wpisów: 3819Leon.Zawodowiec
#54 | Dziś - 20:54 .widać najważniejsze dla niego były te cztery, których nie spełniałaś..
żałujesz?

leoś, pogodź się z tym jestes nieszczesliwym samotnym nieatarkcyjnym facetem bez pomyslu jak tu jakas babe skombinować. Zołć Cie zalewa w tematach kiedyś ktoś pisze o swoich bliskich, na dobicie powiem Ci że moja żona spełnia wszystkie 22 i jest zajebiście...

rzal.pl

Kolek08
110
Kolek08 110
#6108.12.2010, 22:47

***wszystkie 23 ***

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#6208.12.2010, 23:00

u busa spelnila WSZYSTKIE 22 :)
Bus, ale ty miales fory juz na starcie- kobitki leca na duze samochody, a Ty przeca Lothianowski stangret ;)

Konto usunięte
6 105
#6308.12.2010, 23:09

buc_37

te 22 spełnia ale czytać nie potrafi bo jakby potrafiła to wywaliłaby cię na zbity pysk
co do mnie to niech ci będzie
ale kłamiesz jak zwykle

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#6408.12.2010, 23:10

sorry 23.

Btw, co wy z tym stangretem?

nie mozna juz bez personalnych wycieczek?

WestTheBest
1 407
WestTheBest 1 407
#6508.12.2010, 23:12

bus_37
#64 | Dziś - 23:10

sorry 23.
_____________________________________________________
Czyli jednak jeszcze jest dziewica...

bus_37
Dundee
24 200 114
bus_37 Dundee 24 200 114
#6608.12.2010, 23:14

te 22 spełnia ale czytać nie potrafi bo jakby potrafiła to

powiedz jeszcze słowo zasrańcu, a znajdę Cię i wsadzę ci w dupę kompa z ktorego kilkasz, świat jest mały a komp duży...

...zesrałęs własne życie, odwal sie od innych.

PS teraz kopiuj, drukuj cieniasie.

Konto usunięte
6 105
#6708.12.2010, 23:43

buc_37

kompa to swojej wsadź w dupę to będzie już spełniać 24 a nie 23

WestTheBest
1 407
WestTheBest 1 407
#6808.12.2010, 23:47

kurwa tu tez wesolo jak u Majewskiego.
Ide do petuni...

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#6908.12.2010, 23:56

Agresja mi obca, bus_37, wiesz o tym... tak tylko rozdaje prztyczki na lewo i prawo, bo i mi tego nie szczedza... :)
taka emitowa zabawa- kopnij w d..e- podaj dalej.

Kolek08
110
Kolek08 110
#7009.12.2010, 00:04

przestańcie już z tymi głupimi docinkami. Lepiej powiedzcie jak to by miało wyglądać, żeby ciągle było idealnie? Ciągle dziewica czy ciągle nowa dziewica :]

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#7109.12.2010, 00:16

#70:
Tak szczerze? Mesko-smoczy punkt widzenia?
...
A na cholere komu dziewica? Przywiaze sie toto do ciebie i na baby nie pusci :)

Kolek08
110
Kolek08 110
#7212.12.2010, 13:26

wiecznie dziewicą być nie można, bo nie ma z tego przyjemności ale faceci nie wiedzieć czemu tak bardzo wyszukują dziewic, bądź jak im się taka trafi to mają radochę jak małe dzieci z nowej zabawki :]

Kolek08
110
Kolek08 110
#7312.12.2010, 13:26

wiecznie dziewicą być nie można, bo nie ma z tego przyjemności ale faceci nie wiedzieć czemu tak bardzo wyszukują dziewic, bądź jak im się taka trafi to mają radochę jak małe dzieci z nowej zabawki :]

Esha_
42 985
Esha_ 42 985
#7412.12.2010, 14:03

Och, kazdy lubi zabawki nieuzywane a i ciuch nowy radoche wieksza sprawia niz wielokrotnie noszony lach z lumpeksu ;)

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#7512.12.2010, 17:57

wyszukują dziewic, bądź jak im się taka trafi to mają radochę jak małe dzieci z nowej zabawki :]

Co to jest:
Pół piwa,
pół czkawki,
służy do zabawki,
kończy się na "niu"

Profil nieaktywny
Trollglodyta
#7613.12.2010, 19:34

To Ci podpowiem:

piczka, gamoniu