Do góry

Wyjazd duchowy dla kobiet w Wielkiej Brytanii

Gdzie?

Peak District, Anglia

Kiedy?

02.10.22


Duchowy krąg kobiet powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni sprzyjającej odkrywaniu Wewnętrznej Drogi – przestrzeni, która będzie inspirować, wspierać, umożliwiać rozwój duchowy. To także spotkania z ciekawymi ludźmi.

Rozwój duchowy człowieka jest fundamentem prawidłowej i efektywnej działalności każdej osoby we wszystkich dziedzinach życia

– mówi Kornelia Sumińska, założycielka Women’s Club i organizatorka wyjazdów rozwojowych.

Duchowy krąg kobiet to warsztaty duchowe dedykowane osobom poszukującym regeneracji, redukcji stresu oraz odnowy duchowej. To także idealne miejsce dla każdego, kto szuka zmiany i siły, na co dzień czuje samotność, depresję, odrzucenie lub stratę.

Warsztaty odbędą sie 2 października w Peak District w Anglii.

Poprowadzą je:

Kornelia Sumińska – założycielka Women’s Club.

Izabela Skarzyńska – mistrzyni i nauczycielka Reiki, jest duchową przewodniczką, terapeutką, autorką książki „The Magic of Healing Touch”. W czasie warsztatów poprowadzi medytacje na szczycie wzgórza, reiki, czakry, taniec czakralny, warsztat duchowy. www.oediamond.com

Sylwia Czernichowska – miłośniczka natury i channelerka energii lasu, mistrzyni reiki, holistyczna spirytualna terapeutka ludzi i zwierząt. Poprowadzi warsztaty z sylwoterapii z elementami świadomego oddechu i medytacji oraz reiki. Szczegóły na Facebooku.

Iwona Łuniewska – pedagog, terapeutka interwencji kryzysowej, masażystka gorącymi kamieniami, ekspertka terapii anielskiej, pasjonatka pracy z energiami i reiki, energii życia. Poprowadzi warsztat pt. „Praca z aniołami nie tylko od święta”. Szczegóły na Facebooku.

Aleksandra Kończak – jest fotografem specjalizującym się w tworzeniu ponadczasowych i jedynych w swoim rodzaju portretów rodziny, ciąży, macierzyństwa i dzieci. Fotografia to jej największa pasja. Jej celem jest tworzenie wyjątkowych portretów artystycznych, które ukazują najlepszą wersję moich klientów. Przeprowadzi sesje portretowe każdej uczestniczki oraz sesję grupową. Jej prace można zobaczyć na Facebooku.

Zapisy na wyjazd prowadzi Kornelia Sumińska. Bilety można kupić na stronie tickettailor.com.

Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za zakupione bilety. Można je odsprzedać innej uczestniczce.

Komentarze