Do góry

Najważniejsze Wydarzenie Dnia - zapodaj link

Zaloguj się by dodać komentarz
Scribe777
2 087
Scribe777 2 087
22.05.2016, 18:41

Wobec wielu wydarzen Emito bezwstydnie milczy - pomoz innym byc na biezaco z istotnymi wydarzeniami dnia/ tygodnia.

harrier
11 512
harrier 11 512
#3387114.06.2026, 18:40

Czekej, przylezie duplomowana Pani to fszysko wyjaśni. Tyko starego na tortury weźnie.

Ile mam muwic: leciwa jest harrier, a jeji monsz muody.

Ale cos gadau, ze Kirasao gra, a Kirasao to jes taki napitek, niebieski likier, to jak on gra, flaszke stócze w ten mik.

Brurlb
139
Brurlb 139
#3387215.06.2026, 04:07

Znowó poniedziałek

Dzień dobry mimo wszystko...

Judasz
9 280
Judasz 9 280
#3387315.06.2026, 13:01

Dobry.

Zaś poniedziałek ?

Tydzień tymu tysz był.

Okropność.

tutturu.
892
tutturu. 892
#3387415.06.2026, 14:17

Ponoć za tydzień też będzie.

Ten koszmar nigdy się nie skończy.

tutturu.
892
tutturu. 892
#3387515.06.2026, 14:17
Judasz
9 280
Judasz 9 280
#3387615.06.2026, 16:10

Fszystko ma sfuj koniec i poczontek.

Poniedzialek tesz.

Judasz
9 280
Judasz 9 280
#3387715.06.2026, 16:15

Astrolożka Christina Martin podkreśliła, że Donald Trump przyszedł na świat podczas pełnego zaćmienia Księżyca.

To wiele wyjaśnia ...

harrier
11 512
harrier 11 512
#3387815.06.2026, 16:23

Koszmar poniedzialku konczy przejscie na emeryture. Tried and tested ;-)

tutturu.
892
tutturu. 892
#3387915.06.2026, 19:12

Wyspy Zielonego Przylądka rozszarpały Hiszpanię zero do zera.

tutturu.
892
tutturu. 892
#3388015.06.2026, 19:13

Zaprawdę powiadam wam, skopią komuś tyłki w finale.

tutturu.
892
tutturu. 892
#3388115.06.2026, 19:14

Poniedziałki są ok, ino cza umić je ugryźć.

Judasz
9 280
Judasz 9 280
#3388215.06.2026, 20:48

Hiszpanie tesz nie lubio poniedziałku.

I Belgia tesz nie lubi , fszegulności jak przegrywa z Egiptem.

tutturu.
892
tutturu. 892
#3388315.06.2026, 22:20

Hiszpanii nie ogladałem, bo tyrałem. Sprawdzałeś statystyki? Wychodzi ma to, że kopacze z WZP dokonali jeszcze jednej niemożliwej rzeczy:

Faule

Hiszpania 10

WZP 1

Aż sprawdziłem w kilku serwisach, bo to jest nie do uwierzenia.

tutturu.
892
tutturu. 892
#3388415.06.2026, 22:22

Obstawiałbym raczej na odwrót: przyciśnięci do muru piłkarze z WZP kopią po pęcinach ile wlezie.

Brurlb
139
Brurlb 139
#3388516.06.2026, 12:26

Dzień dobry

#33878

Nie każden ma tyle szczenścia, rze jezd emerytkom...

# 33876

Po poniedziałku jest wtorek. A to też początek tygodnia...

#33880

Zafsze komóś skopójom tyuki w finale. Taka gra...

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQNydstc7y50bCqzVfx...

Hyba, rze jezd remis...

harrier
11 512
harrier 11 512
#3388616.06.2026, 16:12

Nie każden ma tyle szczenścia, rze jezd emerytkom

Nosz powtażam: dbajcie o siebie, bo ten dórny kapitalizm ino paczy zyskuf, a lót roboczy mósi se sam poradzic, rzeby dociongnonc do emerytóry bes szfankó, Czy ze szfankiem nawet, byle niezadurzym...

Ten pulgoly panoczek mósi byc dalej krulem mózyki muodzieżowej, bo fszysko poszuo jemó na zekz, dragz i rokendrol bidokowi, a emerytóry ze zusu jes mauo, oszczegam Was.

Judasz
9 280
Judasz 9 280
#3388716.06.2026, 16:29

Harrierowo wyśta się tego Curacao opiły? ( pot nieobecnoś stsrego)

harrier
11 512
harrier 11 512
#3388816.06.2026, 18:16

Alkochol Tfuj wruk. Jeszcze jak do czekuladowych bombonuf nakapany, to pszymkne oko i zjem.

Pot nieobecnoś muodego, rzeby se zembow nie psół na łakociu, bo dętysta fszak kosztóje.

Nieznamir
17 075
Nieznamir 17 075
#3388916.06.2026, 18:25

przeczytałem własnie wywiad z stewardessą i zapytana jak reaguja piloci na brawa od pasażerów, odpowiedziała, że w ogóle ich nie słyszą. tyle lat klaskania na daremno. czułem że to nie ma sensu.

Nieznamir
17 075
Nieznamir 17 075
#3389016.06.2026, 18:26

wiatr mi tam naderemno rozdzielił

Brurlb
139
Brurlb 139
#3389116.06.2026, 20:16

#33887

No jag to? Piendziesiond lat temu panowau zekz, dragz i rokendrol bo byu 1969...

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR68eL6ANuMtGhWyXn3...

Brurlb
139
Brurlb 139
#3389216.06.2026, 20:16

Czy kturyś tam...

Judasz
9 280
Judasz 9 280
#3389316.06.2026, 22:09

To harrierowo hla jusz ot 1969 ?

Cięgiem ?

Judasz
9 280
Judasz 9 280
#3389416.06.2026, 22:56
harrier
11 512
harrier 11 512
#3389516.06.2026, 23:25

To harrierowo hla jusz ot 1969 ?

Ja nie, bo óczycielka nieczezwa by sie wywruciła, niosonc krórzganek osfiaty ;-)

Sokole
11 401
Sokole 11 401
#3389616.06.2026, 23:27

#93 i bardzo dobrze, to się ceni.

Jak się człowiek czegoś podjął, to trzeba być konsekwentnym i łatwo się nie poddawać.

Nie będą mówić, że kobiety zmienne są; harrier piła, pije i będzie pić.

Judasz
9 280
Judasz 9 280
#3389717.06.2026, 07:21

#895

Na siedzonko niech hla, abo najlepij se legnie.

Trza iść s postempem a nie s krurzgankiem .

harrier
11 512
harrier 11 512
#3389817.06.2026, 10:45

Siem zdecydój, bo jezdem w rosterce: to nalerzy siedziec? lerzec? czy isc z postempem?

bo pijonce bendo skąfódowane od rana, szlag.

Judasz
9 280
Judasz 9 280
#3389917.06.2026, 10:54

Trza pić na leżonco. To się nie ópadnie.

No.

Judasz
9 280
Judasz 9 280
#3390017.06.2026, 11:17

Kak sie lerzy to sie nie przewróci.

To jest czszecia zasada termodynamiki dla trónkowych.

Katalog firm i organizacji Dodaj wpis